Skocz do zawartości
Forum

Biżuteria ze stali chirurgicznej na ślub - Elori?


Gość mania88

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że tak! Ja miałam tej samej firmy biżuterię i jestem zadowolona z niej, bo używam tą biżuterię też na ważniejsze okazje. Bardzo ładna i niedroga. Elori ma często fajne promocje warto korzystać. Mamie kupiłam też komplet, a ona ma alergię na różne biżuterie, ta jej nie uczula.

Odnośnik do komentarza

Wiesz oglądałam sobie w Apart czy Kruku komplety, ale użyję je raz czy dwa, a drogie są niesamowicie. Wesele nas sporo kosztuje, a co dopiero biżuteria. Wolę chyba zamówić z Elori wizualnie wygląda na drogą, ale widziałam u znajomej, że jest ładnie wykonana. Na tym mi zależy, aby każdy detal był dopracowany. W takim razie zamawiam ? Mam półtorej tygodnia do ślubu, wczas ?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie ma co przepłacać. Wybierz sobie komplet, który będzie pasował do sukni. Jak jest skromna to bardziej delikatny, jak zdobna to już biżuteria bardziej subtelna. Na Elori.pl z pewnością znajdziesz sobie wszystko ? Masz stresik przed ślubem?

Odnośnik do komentarza

Wypali na pewno ? Jeszcze nas rząd nie pozamykał w domach więc myślę, że na razie tego nie zrobią. Najważniejsze żebyś młodego była pewna ? A co do biżuterii to na pewno do ślubu Ci dojdzie, bo Elori szybko wysyła nawet w ten sam dzień.

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia przede wszystkim ? A biżuterię z firmy Elori bardzo polecam. Miałam ją na ślubie i nawet fotografowie wykorzystali do zdjęć piękne etui, w jakie był zapakowany mój komplet biżuterii. Takie ładne, różowe etui z logo. Super na zdjęciach wyszło ? 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

Witam się z Wami już jako żona. Ślub się udał w 100%, a nawet było lepiej niż myślałam. Zamówiłam sobie z Elori naszyjnik Pearl, kolczyki Art Deco i bransoletkę z perełkami. Bardzo dużo osób chwaliło i na sesji plenerowej mam sporo ujęć w tej biżuterii. Jestem zadowolona, że właśnie ten komplet wybrałam na swój ślub ? Pozdrawiam i dziękuję za porady!

Odnośnik do komentarza
Gość JuliaJuliette

Ja mam ślub w maju i zamówiłam sobie dwa komplety z Elori Jewellery z uwagi na to, że mam wesele dwudniowe. Połączyłam ze sobą naszyjnik Beads i kolczyki Goldwire na pierwszy dzień, a na drugi będzie tylko bransoletka Art Deco oraz kolczyki Greek. Ładnie się komponują ze sobą na żywo. Za nieduże pieniądze kupiłam jeszcze wtedy był jakiś kod rabatowy. Teraz też jest z okazji walentynek 20% taniej ? 

Odnośnik do komentarza
Gość karolina m.

Ja wykorzystałam na maxa tą promocję walentynkową i czekam już na jakiś rabat z okazji Dnia Kobiet, ponieważ upatrzyłam sobie kilka produktów z nowej kolekcji na Elori. Ostatnio często noszę po kilka pierścionków na dłoniach, bardzo podoba mi się taki styl mniej bransoletek, a pierścionki tworzą fajną ozdobę. Elori ma właśnie takie delikatniejsze, które można łączyć z innymi. 

Odnośnik do komentarza
Gość gosia97

Słuchajcie ślub mamy raz w życiu (zazwyczaj) i takiej biżuterii już nie wykorzystamy więc nie ma co przepłacać. Ja sobie zamówiłam na Elori Jewellery kilka wariantów i na pewno na któryś się zdecyduję, świadkowa i mama mi doradzą. W każdym razie nawet do zdjęć będzie ładnie wyglądać, bo te ich opakowania są tak ładne, że biżuteria automatycznie wygląda na droższą niż jest. Przy tym niech nie zmyli Was cena, biżuteria Elori jest na prawdę solidnie wykonana. Nie jak moje kolczyki z Tous, które rozpadły się po 2 miesiącach, a kosztowały...

Odnośnik do komentarza
Gość goskaaa

Ja jako gość wystąpiłam w zeszły weekend w biżuterii Elori i co najciekawsze zgadałam się z Panną młodą. Ona miała kolczyki i bransoletkę też z Elori na swoim ślubie. Można? Można. Wyglądała pięknie. 

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również moją ulubioną markę Mokobelle u których akurat pięknych propozycji biżuterii nie brakuje. Ja ostatnio szukałam nowego łańcuszka i udało mi się w ich nowej kolekcji upolować  "Łańcuch z kolorowymi kamieniami i rozetą Diana"  https://mokobelle.com/pl/bizuteria/naszyjniki/lancuszki/ warto się przekonać i koniecznie dajcie znać jak tam się udały zakupy i co sobie pięknego sprawiłyście ;)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie. Taka biżuteria jest piękna i bardzo stylowa. I nie kosztuje dużo, a przy ślubie jest mnóstwo innych wydatków. W dobrym sklepie z biżuterią ze stali chirurgicznej znajdziesz cuda. Rzuć okiem w sklepie Stalowe Love. Jestem pewna, że coś wybierzesz, bo mają nie tylko eleganckie modele, ale także takie jak tu https://stalowelove.com.pl/pl/c/Bransoletki-sznurkowe/32 bransoletki sznurkowe, które fajnie wyglądają w codziennych stylizacjach.

Odnośnik do komentarza

This spot will to assist my coworkers unite more harmoniously. |We should have been given the solid solutions we need to rise above a tiresome system malfunction. |This posting forum provided a way for me to elevate in ways our social circle never did predict. |I can see myself expressing these experiences at our next group meeting where our extension will be sharing findings similarly. My situation has overwhelmingly improved because we have finally dissected the peripheral mistakes head on. |My communications with co workers has shifted to new levels. |As I've been ready to grow ideas here with thinkers who are voicing their issues I have been strongly supported. |This site has handed the ideal guidance exactly when I scoured for it. |Our group is resonating with more interest in connecting these topics now that we are aware of so much verbal sharing is so easy to find. |This research helped me overcome terrible monsters casked in my compass.|The education placed here is definitely more than what I've seen on stale channels when it comes to competition.|We are going to be researching this even more in practical ways. |There is a vast array of work ahead of us but I am ready and willing to continue consuming it. |I would like to give humble thanks to the individuals behind the entire project as I know about the deliberate effort involved to bring together and put together innovative tricks. |I now have the codes I needed to start a specialized new trail. |I now have the know howto make superior relationship moves. |We are fully prepped with the provisions we need for copious characterization. |We have reproduced in leaps and bounds by virtue of this posting. |I will be putting a link to this web site so that my wife and my local community members can make a trip here. |I have come to see that this is advanced knowledge never mind that it was natural for me to locate but it does not matter. |We are explosively excited and galavanting around the house. |I am laughing with my most loyal friend this afternoon and we are both jolted by the unusual happenstances around our mutual experience. |We are so excited to dive deeper and take in all that is here. I have another site I just created today about Search engine optimization ... Scottsdale and Phoenix Arizona SEO Expert I can help you.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...