Skocz do zawartości
Forum

Ortodonta


Aga25

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór

Mój ortodonta stwierdził, że zęby są już wystarczająco proste i czas zdjąć aparat, mimo tego że powiedziałam, że moim zdaniem nie są jeszcze prostę. Niestety dzwoniłam do dwóch ortodontów i żaden nie chciał mnie przyjąć na sprawdzenie tego. Dołączam zdjęcia, bo może poprostu panikuje. Z góry dziękuję za odpowiedź

20210923_235957.jpg

20210924_000105.jpg

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zupełnie nie panikujesz, masz rację w 100%, jeszcze wiele można z zębami zrobić. Ja z takim zgryzem przyszłam do Rock Your Smile i jestem w trakcie leczenia, a efekty są naprawdę super. Polecam Ci konsultację z ortodontą, który oceni progres leczenia ze swojej perspektywy. 

Odnośnik do komentarza
Gość AliceInWonderland

Ja chodzę do Rock Your Smile w Katowicach. Super gabinet, świetny ortodonta! Mocno polecam gabinety z tej sieci, bo mają naprawdę świetnych lekarzy na pokładzie! Moje leczenie przebiega bardzo dobrze, pierwsze efekty są już widoczne ?

Odnośnik do komentarza

Tragedii nie ma, aczkolwiek spróbuj skonsultować się jeszcze z innym ortodontą. Ja wiem, że zazwyczaj niechętnie bierze się pracę po kimś i poprawia czyjeś błędy, ale Twoje zęby w żuchwie nie są proste, tzn. chodzi mi o to, że płacąc grubą forsę za leczenie ortodontyczne oczekuje się spektakularnych efektów i idealnie prostych zębów, a te zęby jeszcze takie nie są. W Ząbkach pod Warszawą skonsultuj się z ortodontą we Flodental https://flo-dental.pl/ Nie odmówi pomocy.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to nie jest efekt, przy którym można rozważać zakończenie leczenia... Osobiście planuję dopiero założyć aparat, ale na pewno taki stan zębów by mnie nie satysfakcjonował. Takie sytuacje upewniają mnie w przekonaniu, że trzeba wybrać odpowiedniego specjalistę i gabinet z renomą, jak np. Rock Your Smile. 

Odnośnik do komentarza

Rock Your Smile to bardzo dobre centrum ortodontyczne, wiem, bo sama się leczę u dr Chruściel w Wawie ? Zgadzam się, że jak się rozpoczyna takie leczenie, to naprawdę warto poszukać dobrego specjalisty, bo w przeciwnym razie można mieć efekt gorszy od oczekiwanego... Warto zaufać ekspertom, a w Rock Your Smile specjalizują się właśnie w ortodoncji. 

Odnośnik do komentarza

Ja z takimi zębami zaczynałam leczenie ? Niestety, wydaje mi się, że specjalista nie zna się na tym, co robi... Twój uśmiech może się znacznie lepiej prezentować, nie po to przecież płacisz za leczenie, aby nie być zadowoloną. Ja leczę się w DENT SM w Warszawie https://www.dentsm.pl/ortodoncja i tak jak mówiłam - taki był punkt wyjścia. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sabinka22

Wg mnie świetnym gabinetem ortodontycznym jest Rock Your Smile, sama tam właśnie leczę zęby aparatem ortodontycznym i efekty mi się bardzo podobają ? Szczerze polecam, jeśli ktoś szuka dla siebie ortodonty w Warszawie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...