Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór

Mój ortodonta stwierdził, że zęby są już wystarczająco proste i czas zdjąć aparat, mimo tego że powiedziałam, że moim zdaniem nie są jeszcze prostę. Niestety dzwoniłam do dwóch ortodontów i żaden nie chciał mnie przyjąć na sprawdzenie tego. Dołączam zdjęcia, bo może poprostu panikuje. Z góry dziękuję za odpowiedź

20210923_235957.jpg

20210924_000105.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucy33

Moim zdaniem zupełnie nie panikujesz, masz rację w 100%, jeszcze wiele można z zębami zrobić. Ja z takim zgryzem przyszłam do Rock Your Smile i jestem w trakcie leczenia, a efekty są naprawdę super. Polecam Ci konsultację z ortodontą, który oceni progres leczenia ze swojej perspektywy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AliceInWonderland

Ja chodzę do Rock Your Smile w Katowicach. Super gabinet, świetny ortodonta! Mocno polecam gabinety z tej sieci, bo mają naprawdę świetnych lekarzy na pokładzie! Moje leczenie przebiega bardzo dobrze, pierwsze efekty są już widoczne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malwina

Tragedii nie ma, aczkolwiek spróbuj skonsultować się jeszcze z innym ortodontą. Ja wiem, że zazwyczaj niechętnie bierze się pracę po kimś i poprawia czyjeś błędy, ale Twoje zęby w żuchwie nie są proste, tzn. chodzi mi o to, że płacąc grubą forsę za leczenie ortodontyczne oczekuje się spektakularnych efektów i idealnie prostych zębów, a te zęby jeszcze takie nie są. W Ząbkach pod Warszawą skonsultuj się z ortodontą we Flodental https://flo-dental.pl/ Nie odmówi pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...