Skocz do zawartości
Forum

Co mi może dolegać?


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 32 lata. Pół roku temu urodziłam córeczkę przez CC. Od tej pory zaczęłam zmagać się z okropnym bólem kolan, kręgosłupa, strasznie spuchły mi kostki i ogólnie wszystkie stawy szwankują. Borykam się z często pojawiającym się zapaleniem ucha. Do lekarza niestety nie mam jak pójść (nie posiadam ubezpieczenia a na prywatnego mnie nie stać). Dlatego też szukam porady tutaj. Co mi może dolegać? Jaka jest tego przyczyna możliwa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Bez badań, nawet lekarz Ci nic poradzi, tym bardziej na forum, bo przyczyn może być wiele, trzeba znaleźć tę jedną. A zacząć od badań ginekologicznych, kardiologicznych i rtg kręgoslupa. 

Jak wychowasz dziecko, skoro nie masz ubezpieczenia, ani kasy na lekarza? Bez jednego i drugiego nie da się. Dlatego w pierwszej kolejności zadbaj o ubezpieczenie, zwróć się do rodziny lub pomocy społecznej. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Bez badań, nawet lekarz Ci nic poradzi, tym bardziej na forum, bo przyczyn może być wiele, trzeba znaleźć tę jedną. A zacząć od badań ginekologicznych, kardiologicznych i rtg kręgoslupa. 

Jak wychowasz dziecko, skoro nie masz ubezpieczenia, ani kasy na lekarza? Bez jednego i drugiego nie da się. Dlatego w pierwszej kolejności zadbaj o ubezpieczenie, zwróć się do rodziny lub pomocy społecznej. 

A co ma wychowywanie dziecka do tego że nie mam ubezpieczenia? 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Lina napisał:

Przecież wystarczy się zarejestrować jako bezrobotna w Urzędzie pracy i już z automatu masz ubezpieczenie zdrowotne. 

A nieprawda właśnie. Jestem zarejestrowana ale uzyskałam status osoby poszukującej pracy a nie osoby bezrobotnej, bo nie spełniam wg nich warunków. A status osoby poszukującej pracy nie daje niestety ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...