Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny odrzucają mnie. Co jest nie tak?


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. Od praktycznie zawsze miewałem problemy z rówieśnikami, szczególnie płcią przeciwną. Nigdy nie miałem dziewczyny, choć już z pięciu zaproponowałem bliższą znajomość, to zawsze odmawiały. Jestem chyba w miarę inteligentny, staram się zachować kulturę, z wyglądem niestety trochę gorzej. Czy mógłbym prosić o radę? 

Odnośnik do komentarza
Gość Edek z krainy kredek

Jeśli prosisz o radę to słuchaj uważnie. W wieku którym jesteś, wszystko się opiera na wyglądzie, hormonach i na tym jaką masz chierarchię w stadzie. 

Jeśli jesteś nisko, mało lubiany i nie popularny...bardzo ciężko będzie ci znaleźć dziewczynę w tym stadzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Edek z krainy kredek
52 minuty temu, Gość Krzysiek prawiczek 29 lat napisał:

A potem co jest? Jak się kończy szkołę średnią, studia to już nie ma żadnego kontaktu z ludźmi i z dziewczynami. I robi się pusto wokół człowieka. Zresztą na studiach masa dziewczyn już jest zajęta. Dla mnie nie było dotąd dobrej pory na znalezienie drugiej połówki.

Zmierzam do tego aby szukać w innym kręgu. Poza szkołą chyba masz życie ? Jakieś zainteresowania poza szkołą ? Hobby ? Znajomych z osiedla ?

Każda ta grupa będzie lepsza opcja na szukanie niż otoczenie szkolne w której masz łatkę "frajera". Jak daną latka do ciebie przylgnie nie da się jej ot tak o pozbyć. Wtedy trzeba budować wartościowsze relacje w innych kręgach z pominieciem błędów które określiły nasz status w kręgach szkolnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Edek z krainy kredek
5 minut temu, Gość Krzysiek prawiczek 29 lat napisał:

No właśnie nie mam innego życia

Więc zacznij je mieć póki masz jeszcze czas. 

2 osobne aktywności poza szkołą w ciągu roku sprawia że poznasz trochę ludzi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2021 o 08:06, Gość Krzysiek prawiczek 29 lat napisał:

Ale jakie niby aktywności? Mnie to nikt nigdzie nie potrzebuje. Cały czas poza tym trwa pandemia.

Różne. Nic Cię nigdy nie interesowało poza szkołą? A poza tym.... tu nie chodzi o to kto Ciebie potrzebuje, ale czego Ty potrzebujesz. Jeśli masz zainteresowania to potrzebujesz je wykonywać i czujesz się w tym dobrze.  Spełniasz się poprzez realizacje swojej pasji. Zachęcam do znalezienia czegoś dla siebie i realizowaniu się w tym.  Co do pandemii: Zamknięte były kluby/siłownie w okresie październik-maj, a potem zaczęły się otwierać i póki co nadal otwarte. Z kolei wolontariat czynny jest zawsze i jeśli chcesz się czuć potrzebny to się zapisz do schroniska dla zwierząt, hospicjum, szlachetnej paczki.... gdziekolwiek. Nie szukaj wymówek-działaj na wszystkie sposoby. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...