Skocz do zawartości
Forum

Pomocy ?


Gość Kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, mam pytanie co tu jest nie tak. Cykle 33-dniowe. Stosunek bez zabezpieczenia odbyłam kilka dni przed okresem było to dwa razy, okres przyszedł 2 dni wcześniej, trwał tydzień, przy czy nawet nie czułam że mam okres, bo leciało tak delikatnie, bardziej bym to nazwała że to było plamienie, ze dwa razy pojawiła się żywa krew, okres się skończył i dwa dni później dostałam plamienie gdzie jest domieszka krwi, i więcej kremowego śluzu, jest on mega rozciągliwy. Dziś dokładnie mija 14 dni po tym stosunku. Czy to już przyszła owulacja, nie prowadzę jakiś konkretnych obserwacji cyklu, nawet nie robię testów owulacyjnych. Lekarz dopiero w październiku, czy coś się dzieje niepokojącego ?? Dziękuję z góry, wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gość kobietawpigulce pl napisał:

Dzień dobry,

Nikt nie jest w stanie powiedzieć Pani czy ma Pani owulację. Proszę się zastanowić nad jakąś metodą obserwacji, choćby mierzenie temperatury. Pozdrawiam!

Dziękuję bardzo za odpowiedź ♥️ Pomyślę nad tą obserwacja. Zaniepokoiło mnie tylko ten śluz z domieszką krwi , już sama nie wiem co jest grane ?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl

Dzień dobry,

Nikt nie jest w stanie powiedzieć Pani czy ma Pani owulację. Proszę się zastanowić nad jakąś metodą obserwacji, choćby mierzenie temperatury

16 minut temu, Gość Kamila napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź ♥️ Pomyślę nad tą obserwacja. Zaniepokoiło mnie tylko ten śluz z domieszką krwi , już sama nie wiem co jest grane ?

Dla uspokojenia może Pani zrobić test z porannego moczu będzie on wiarygodny. Co do śluzu ja też tak miałam ostatnio i mi powiedziała ginekolog że tak czasem jest i to normalne i  żeby nie liczyć tego jako miesiączka. Chyba więc najlepiej jak Pani poczeka na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Gość kobietawpigulce pl napisał:

Dzień dobry,

Nikt nie jest w stanie powiedzieć Pani czy ma Pani owulację. Proszę się zastanowić nad jakąś metodą obserwacji, choćby mierzenie temperatury

Dla uspokojenia może Pani zrobić test z porannego moczu będzie on wiarygodny. Co do śluzu ja też tak miałam ostatnio i mi powiedziała ginekolog że tak czasem jest i to normalne i  żeby nie liczyć tego jako miesiączka. Chyba więc najlepiej jak Pani poczeka na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam!

Właśnie zobaczyłam że śluz się zmienił w przeźroczysty , znikło to plamienie. Dla pewności zrobię ten test , bo chyba spokojna to ja nie będę do tego października ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...