Skocz do zawartości
Forum

Kompleksu których nie umiem wyleczyć


Rekomendowane odpowiedzi

Nie gruba lecz kształtna...no to skoro się uważasz za osobę atrakcyjna to gdzie tu problem ? Jeśli byś się za taką uważała to nikt by nie potrafił zachwiać twojej opinii.

Czy gruba czy nie najlepiej sprawdzić metoda matematyczna. Mamy tabele BMI...oczywiście to nie jest miarodajne gdyż ja jestem w górnej wartości zawsze wskazującej nadwagę...ale z głową można też przenalizowac te dane.

Odnośnik do komentarza
Gość Kura domowa

 

19 minut temu, Anastazja2606 napisał:

No właśnie faceci zwracaj na mnie uwagę jeden powiedział ze jestem jego ideałem ale te dwie rzeczy spowodowały u mnie niska samoocenę + w towarzystwie innych dziewczyn  czuje się najgorsza 

Jestes pojebancem do którego nic nie dociera.Zawracasz dupe na forum zasmiecajac je dziesiatkami postów na te same tematy.Pewnie w realu masz rówiez zryty beret,a facet który powiedzial,ze jestes idealem,to albo jeszcze Cie dobrze nie poznal,albo jest tak samo pojebany jak Ty.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Anastazja2606 napisał:

No właśnie faceci zwracaj na mnie uwagę jeden powiedział ze jestem jego ideałem ale te dwie rzeczy spowodowały u mnie niska samoocenę + w towarzystwie innych dziewczyn  czuje się najgorsza 

To że ktoś powiedział że jesteś jego ideałem to niczego nie znaczy. Równie dobrze mógł mieć plan aby szybko cię zaciągnąć do łóżka jak i mógł rzeczywiście tak myśleć.

No cóż jak masz takie koleżanki które sprawiają że tak się czujesz to kolejna sprawa

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kura domowa napisał:

 

Jestes pojebancem do którego nic nie dociera.Zawracasz dupe na forum zasmiecajac je dziesiatkami postów na te same tematy.Pewnie w realu masz rówiez zryty beret,a facet który powiedzial,ze jestes idealem,to albo jeszcze Cie dobrze nie poznal,albo jest tak samo pojebany jak Ty.

W sumie to fakt.Ale to przez to,że na tym forum nie ma admina,który kontruje tutaj cokolwiek,więc każdy pojeb może tu wrzucać to chce I ile chce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...