Skocz do zawartości
Forum

Po czym poznać zauroczenie


Gość Planta

Rekomendowane odpowiedzi

Warto jest poczytać sobie artykuły o mowie ciała. Dużo można dzięki nim wyczytać o drugim człowieku. Możemy rozpoznać czy czuje do nas pociąg, czy jest zauroczony Czy zamierza z nami dalej kontynuować rozmowę. Czy może jednak rozmawia z przymusu i najlepiej by uciekł. Pomaga to w relacjach międzyludzkich :)Są to na pewno;

sylwetka pochylona kontakt wzrokowy sposób mówienia otwarte ręce ( skrzyżowane z kolei nie są zwykle dobrym znakiem)

Ogólnie bardzo duże znaczenie dla postrzegania nas przez drugą osobę ma pierwsze wrażenie. Zapach, uśmiech, nastawienie.

Odnośnik do komentarza

A ja tak i powiem Ci, 9ze coś w tym jest. Spróbowałam jakiś czas temu. Wcześniej troche czytałam o działaniu feromonów, a że pracuję z ludźmi w firmie tak wiec postanowiłam przetestować ich działanie. Uznałam, że jak zadziała to super, jak nie podziała to nic sie nie stanie Nie będę się potem zastanawiała przynajmniej czy feromony mają wpływ na innych czy nie ? Wypróbowałam jeden bezzapachowy specyfik, drugi zapachowy.I w obu przypadkach zauważyłam pozytywne nastawienie (za wyjątkiem jednego razu kiedy to nalałam na siebie zbyt dużo tego bezzapachowego specyfiku, wtedy miałam wrażenie, że ludzie ode mnie uciekają, potem przeczytałam dopiero, że nie należy z tym przesadzać).

Odnośnik do komentarza

Zapachowe: Na początku tańsze Sexual attraction, potem kupiłam sobie droższe Love & Desire, ale w duzej mierze z tego powodu,ze mi sie podobały mi się autentycznie i miałam okazje przetestować próbkę). Drugie to Pheromone essence. Bezzapachowe, ale z tego co czytałam to aktualnie są to najmocniejsze syntetyczne feromony. Aha i jeszcze jedno. Jeśli liczysz na to,ze feromony zrobią za Ciebie wszystko to się mylisz.LIczy się najbardziej podejście do drugiej osoby, kultura osobista :) To są najważniejsze czynniki tego jak ktoś sie na nas patrzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...