Skocz do zawartości
Forum

Gdzie popełniam błąd


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Witajcie 

Zaczelam ostatnio analizować swoje życie i przypomniałam sobie jak w przedszkolu kiedy chciałam się zakolegowac z dość ,,fajna koleżankę” to zostałam odrzucona w podstawówce dogadywałam się z koleżankami ale po jakimś czasie znowu zostałam wykiwana i oskarżona o coś czego nie zdobilam , kolejna sytuacja w liceum kiedy to po paru katach przyjaźni zostało ztwiedzoem ze byłam zbyt chamska. Została ze mną jedynie moja przyjaciółka która kazała mi to olać bo to brednie. I aktualnie mam swoją paczkę dziewczyn ale czuje czasami ze nie jestem dla nich tak ważn.a Chodzą sobie beze mnie gdzieś i i No nie wiem . Czuje się lekko odrzucona mimo ze rozmawiamy i tak dalej .Sama nje wiem co o tym myślei to dlaczego JA co robioam złe dlaczego cały czas powtarza się to samo . Co jesy ze mną nie tak

Odnośnik do komentarza
Gość Kura domowa

Napisze to jeszcze raz:Jestes po prostu  pojebana,widac to na forum gdzie wszedzie zakladasz tematy typu,ze masz duza glowe,brzydkie Imię,a jak ktos pochwali wyglad twojej kolezanki to obraza twoje Ego....zreszta sama poczytaj sobie te wszystkie swoje posty i zobacz jaki masz zryty beret.Jesli nie jestes trolem,to znaczy ze jestes po prostu mega,ale to naprawde MEGA jebnieta wiec nie dziw sie,ze ludzie spierdalaja na twój widok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...