Skocz do zawartości
Forum

Adwokat


Gość zzcx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym rozpocząć w końcu sprawę ze swoim kredytem frankowym i szukam we Wrocławiu jakieś pomocy prawnej pod tym kątem. Jeśli ewentualnie znacie jakąś kancelarię, która działa na Dolnym Śląsku z takimi sprawami to dajcie znać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo nie chce też nikogo w ciemno wybierać.

Odnośnik do komentarza

Takimi sprawami na Dolnym Śląsku na pewno zajmuje się BeWa, kancelaria z Siechnic, która typowo poszła w tym kierunku, prawnicy z doświadczeniem odnośnie kredytów frankowych, jak będziesz chciał taką sprawę w sądzie rozpocząć to wydaje mi się, że warto się z nimi kontaktować i będzie można liczyć na to, że tą sprawę uda się pozytywnie rozstrzygnąć

 

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście to co proponuje kancelaria BeWa to wypada super, ponieważ doświadczenie w sprawach frankowych to ich największa zaleta. Jak sprawy się zaczęły to oni szybko się tej tematyki podjęli, a jednocześnie też skupili się wyłącznie na tym więc faktycznie znają tematykę doskonale i można na ich pomoc w tym zakresie zdecydowanie liczyć. Polecam jak będziecie szukali dobrej oferty to faktycznie na nich będzie można liczyć.

Odnośnik do komentarza

Samemu niestety sytuacjach stresowych ( jakimi niewątpliwie jest rozwód ) ciężko racjonalnie podejść do tematu. Zdecydowanie lepiej wziąć prawnika - możesz napisać albo zadzwonić do Pani Mecenas Rop - kancelaria.rop@wp.pl  i telefon 504160253. Jak powiesz o co chodzi to też więcej będzie w stanie się wypowiedzieć na dany temat.

Odnośnik do komentarza

Jak już mowa o kancelarii, to nie ukrywam, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie prawa pracy. Swojej firmy mam kilka problemów z którymi nie jestem w stanie sobie poradzić i stwierdziłam, że wsparcie specjalisty będzie najlepszym wyborem. Koleżanka wspominała mi, że Kancelaria prawna w Pile ma spore doświadczenie w tym zakresie i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...