Skocz do zawartości
Forum

Czy to depresja ?


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25 lat rok temu  straciłam pracę, ale chłopak dobrze zaczął zarabiać wiec juz ponad pół roku mieszkamy razem. Mialam znaleźć pracę ale zaszłam w ciążę której nie chciałam, po 4 miesiącach ją niby zaakcrptowałam, ale czuje się beznadziejnie. Sprzatam gotuje chodzę na spacery z psami niby partner mnie wspiera ale czuje taką pustkę, chce mi się płakać nie wiem co ze sobą robić siedzę wieczorami sama mam poczucie siedzenia na czyimś garnuszku. Cały zeycie pracowałam i sobie nie wyobrażałam życia bez pracy w której za dobra moze nie byłam ale czułam się wartościowa i potrzebna. Ciagle chce mi się ryczeć.  

Odnośnik do komentarza

Masz jakieś obniżenie nastroju, ale spróbuj sobie znaleźć jakieś zajęcie, bo nic nie robienie na każdego źle wpływa. Staraj się myśleć pozytywnie. 

Nie myśl o tym garnuszku, bo niedługo będziesz pracowała na kilku etatach, jak się dziecko urodzi. 

Odnośnik do komentarza

Na początek poproś może lekarza o receptę na Xanax albo Apo-Zolpin - coś, co od razu ci pomoże lepiej się poczuć. Receptę dostaniesz nawet od lekarza zdalnie https://lekarzonline.eu/, płacisz dopiero po tym jak recepta już jest wypisana. W międzyczasie poszukaj psychiatry i psychoterapeuty, oni na pewno ci pomogą.

Odnośnik do komentarza

Może to stany przygnębienia niekoniecznie musi to być od razu depresja, w tym temacie polecam fajnego bloga Wetalk pisanego przez psychologów, masz tam zakładkę dotyczącą depresji i kilka artykułów, jak ją rozpoznawać i jak sobie radzić oraz jak leczyć bez leków. Mam nadzieję, że choć trochę pomoże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...