Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Beata

Czy to depresja ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata

Mam 25 lat rok temu  straciłam pracę, ale chłopak dobrze zaczął zarabiać wiec juz ponad pół roku mieszkamy razem. Mialam znaleźć pracę ale zaszłam w ciążę której nie chciałam, po 4 miesiącach ją niby zaakcrptowałam, ale czuje się beznadziejnie. Sprzatam gotuje chodzę na spacery z psami niby partner mnie wspiera ale czuje taką pustkę, chce mi się płakać nie wiem co ze sobą robić siedzę wieczorami sama mam poczucie siedzenia na czyimś garnuszku. Cały zeycie pracowałam i sobie nie wyobrażałam życia bez pracy w której za dobra moze nie byłam ale czułam się wartościowa i potrzebna. Ciagle chce mi się ryczeć.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

rozumiem, ze mozesz czuc sie przybita, ale

1. odchowasz dziecko i znajdziesz kolejna prace - czy tej poprzedniej nie stracilas przypadkiem z powodu pandemii?

2. teraz - tak juz teraz - jestes potrzebna swojemu dziecku. Wiesz, kiedy placzesz, dziecko tez to troche czuje. Nie szkodzisz oczywiscie samym placzem, ale pomysl, ze jezeli zdabasz o siebie w ciazy, jezeli bedziesz miec lepsze mysli, dziecko tez bedzie mialo lepszy humor, nie?

Chyba czujesz czasem, jak Cie glaska raczka, probujac pocieszyc" "Nie placz, Mamo, masz mnie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ka-wa

Masz jakieś obniżenie nastroju, ale spróbuj sobie znaleźć jakieś zajęcie, bo nic nie robienie na każdego źle wpływa. Staraj się myśleć pozytywnie. 

Nie myśl o tym garnuszku, bo niedługo będziesz pracowała na kilku etatach, jak się dziecko urodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...