Skocz do zawartości
Forum

Czy da się ukryć tatuażem stare blizny po cięciach i gdzie w Łodzi się udać?


Gość Miśka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - mam na przedramionach i nadgarstkach brzydkie blizny po cięciu się. Mają już kilka ładnych lat, ale dopiero teraz pomyślałam, żeby coś z nimi zrobić. Uwolniłam się od tego nałogu i sposobu na radzenie sobie z emocjami. I tutaj pytanie - czy któraś z Was robiła sobie taki tatuaż kryjący blizny ale konkertnie w Łodzi? Możecie mi podać jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2022 o 09:32, Gość Oktawian napisał:

Naprawdę chciałbyś jedną permanentną i bardzo widoczną rzecz zakryć drugą? Może spróbuj najpierw jakichś środków? Ja bliznę po operacji wyeliminowałem dzięki żelowi Contractubex.

Mi się zdarzyło skorzystać z tego żelu. Jest bardzo prosty w użyciu więc nie miałem żadnych problemów. 

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze bardzo mi przykro z powodu twoich blizn :( i cieszę się, że już sie z tym uporałaś :D A tatuaż chcesz koniecznie dlatego żeby przykryć? Czy chcesz tatuaż dla samego tatuażu? W pierwszym przypadku bym sobie odpuściła i spróbowała najpierw blizny usunąć (chociażby tym Contractubeksem, który tu reklamują). Ale jeśli chcesz tatuaż tatuaż to pamiętaj żeby opinii o salonie zaczerpnąć u kilku źródeł ❤️

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2022 o 11:15, Gość Julia napisał:

Ja zakryłam swoje blizny, polecam bardzo tatuatorke Sosa.tatuaże,  ona tatuuje w Horyzonttattoo

Nie mam nic do tatuaży ale nie uważasz, że to dość ekstremalne podejście? Tatuowanie się tylko po to żeby zakryć bliznę, którą można zwyczajnie usunąć za 1/10 ceny tautażu? I to żelem, który można dostać w każdej aptece?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...