Skocz do zawartości
Forum

Fałyszwość


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Zaczelam ostatnio analizować swoje życie i przypomniałam sobie jak w przedszkolu kiedy chciałam się zakolegowac z dość ,,fajna koleżankę” to zostałam odrzucona w podstawówce dogadywałam się z koleżankami ale po jakimś czasie znowu zostałam wykiwana i oskarżona o coś czego nie zdobilam , kolejna sytuacja w liceum kiedy to po paru katach przyjaźni zostało ztwiedzoem ze byłam zbyt chamska. Została ze mną jedynie moja przyjaciółka która kazała mi to olać bo to brednie. I aktualnie mam swoją paczkę dziewczyn ale czuje czasami ze nie jestem dla nich tak ważna. Sama nje wiem co o tym myśleć mam znajomych i tak dalej ale ta przeszłość i to dlaczego JA co robioam złe 

Odnośnik do komentarza

Trafiłaś wcześniej na nieodpowiednie koleżanki. Tamta koleżanka nie musiała być fajna tylko się tak Tobie wydawało. W liceum to nie były przyjaciółki jeśli się tak zachowały. Fajnie ze masz teraz swoją paczkę to co było dawniej minęło. Ważne to co teraz. A czy one są dla Ciebie ważne, czy myślisz tylko o sobie? Nie zrobiłaś nic źle tylko idealizowalas poprzednie koleżanki, które nie były takie fajne jak Ci się wydawało. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...