Skocz do zawartości
Forum

CZUJE SIĘ NAjgorsza


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jesyem nastolatka która ma nerwice natręctw myśli natomiast potrafię to ogarnąć ale jestem bardI wrażliwa osoba .kolezanka powiedziała mi dziajaj Ze ładnie wyszłam na zdięciu ale nie jak ja odrazu miałam wiele myśli nawiązujących do tego ze skoro mi tak powiedziała to Znacyz ze jesyem brzydka w rzeczywistości. Co o tym myślicie 

Kolega powiedział mi ze moje imię Kasia jest dziwne i mam złego powodu kompleksy . Zawszs mi się podobało a teraz….

w skrócie mam zielono szare oczy czasami tylko zielone a czasami tylko szare a niektórzy mówią ze zielono niebieskie. Pewnego razu moi znajomi rozmawiali każdy sb komplementował kolor oczu może nie każdy ale pare dziewczyn się komplementowało a ja nie dostałam żadnego . Przez to niestety ale pojawił się u mnie kompleks brzydkich oczu szaro zielonych . Mimo ze Uważałam ze kolor moich oczu jest piękny to twraz jakoś nie wiem .

mam do was pytanie nie raz ktos oceninił mój wygląd w jakiś negatywny sposób często było to po prostu nie zamierzone natomiast nie mówię tutaj o wysuwaniu od najgorszych bo mam powodzenie u chłopaków i ponac jestem atrakcyjna osoba natomiast raz usłyszałam zs jestem gruba mimo ze mam 175 cm to ta moja waga rozkłada się dość równomiernie albo zę jesyem nieładna od jednego kolesia który mnie nie lubił tak to dostaje kompekemgy ze jestem śliczna ze mam piekne to to to ze jesyem kogoś ideałem ale spotkały mnie tez te negatywne komentarze i których powiedziałam i zastanawia mnie jak się fym nie przejmować i jak to się dzieje ze niektóre kobiety nie dostają WGL żadnych negatywnych komentarzy na temat wyglądu np moja przyjaciółka mimo ze ma mniejsze powodzenie itd jak to działa 

mam 17 lat i moja twarz ma 21 cm długości mam dość małe czoło bardziej szczerze szersza .I boje się se moja twarz jest za duża bo niektórzy maja nawet po 17 cm natomiast ani na zdieciach nie widać różnicy. 

 Pare razy w zyciu usłyszałam negatywne komentarze w moją stronę na temat wyglądu ale jednak i te pozytywne mam duże powodzenie u płci przeciwnej .Nawet ostatnio kolezanka mojej mamy nie wiedziała ze jestem jej córka i powiedziała ze piękna dziewczyna . Ale do rxeczy miałam taka sytuacje w której siedziałam z moja koleżankę i podeszli do nas 3 chłopaków. No szczerze takie 2/10 i jedne z nich powiedział ze jakiś kolega powiediala ze jedna z was jest ładna. Zabrzmiało to okropnie tak gdyby druha była brzydka i skierowane to było do mojej koleżanki tak mi się wydane a wręcz jestem pewna i ona tez . I do teraz mam taką traumę i taki smutek nie wiem jak sobie z

 

mam wrażenie nie wiem czy subiektywne czy nie i napewno nie wyślę zdiecia ale ze złe mi patrzy z oczu mimo ze z całego serca staram się być dobra osoba

i ostatni czuje się mniej lubiana od równieśnik ale mama wraZsnie ze to tylko subiektywna ocena. Bo nie czuje się odrzucona ale czasami takie małe gesty ze ktos nie zaprosi mnie na fajkę sprawiają ze sb myśle a czyli mnie nie chciał . I czy warto stawać się kimś kogo ludzie będą bardziej lubić czy zostać sobą i samo przyjdzie. 
z góry dziękuje za pomoc i chxiaoabym żebyście odnieśli aie do każdego aspektu 

Odnośnik do komentarza

Skąd bierze się u Ciebie to rozchwianie? To musi być straszliwie dla Ciebie męczące. Musisz mieć więcej zaufania do swoich opinii. Piszesz, że uważasz się za atrakcyjną osobę, a nawet inni Cię za taką uważają. Trzymaj się tego, nikt nie może od Ciebie oczekiwać doskonałości. Przejmowanie się każdą krytyczną wypowiedzią pod swoim adresem jest bardzo niemądre. Nawet gdybyś się komuś nie podobała, to wierz mi, nie ma osoby, która podoba się wszystkim, to jest niemożliwe. Masz 17 lat, więc twoje wątpliwości są pewnie związane z wiekiem dojrzewania, ale walcz z nimi.

Odnośnik do komentarza

To było serio? Jeśli tak, to dawno nie słyszałam tak zapatrzonej w siebie dziewczyny! Zacznij sie moze skupiac nie na swoim wyglądzie a na innych ludziach, dobrze Ci to zrobi. Zacznij wolontariat w domu dziecka albo schronisku dla zwierząt, a  mina Ci dylematy typu czy twarz o długości 21 cm nie jest za dluga. Przy okazji - nerwica natrectw wcale nie polega na zamartwianiu się na swoim wyglądzie.  

Odnośnik do komentarza

Najlepiej udaj się do psychologa. Wygląd nie jest ważny. Jednym się będziesz podobać innym nie. Nie opieraj swojej samooceny na podstawie tego co ktoś Ci powiedział czy nie powiedział. Koledze mogła się podobać jedną bo taki ma gust komuś innemu inna. Tobie też na pewno nie podobają się wszyscy chłopacy czy ich imiona. Sama piszesz ze nie każdy się komplementował tylko parę osób. Ty także możesz kogoś komplementować. 

Odnośnik do komentarza

Już Ci odpowiadałam na to w innych miejscach nikt Ci więcej nie doradzi. Zajmij się dziecko lepiej nauka. Za bardzo jesteś skupiona na sobie. Nigdy bym nie pomyślała że można mierzyć sobie twarz. Tak twoje opinie na te tematy są subiektywne. Nie masz innych problemów czy co? Nie potrafisz ogarnąć nerwicy natręctw bo ciągle myślisz o wyglądzie. 

Odnośnik do komentarza

A ja cię rozumiem. Jak byłem młody też nosiłem miarkę ze sobą. Mierzyłem sobie kutasa. Ale jak na plaży w Świnoujściu usiadła mi na nim pani Henia z Małkini i ja ją na nim nosiłem po plaży to miarkę wypierdoliłem bo była mi zbędna. To samo będzie z tobą. Nie są ważne wymiary tylko ten mały fragment na południowy wschód od kącika twoich ust. Tam jest piękno i nadzieja.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.09.2021 o 23:01, Gość Krysia napisał:

nerwica natrectw wcale nie polega na zamartwianiu się na swoim wyglądzie.  

Otóż to. 

W dniu 13.09.2021 o 10:47, Gość Boss napisał:

Zakładasz kilka tematów na różnych forach,wypisujesz jakieś bzdury bez ładu i składu,pozniej kopiujesz  wszystkie te posty i wysyłasz jako kolejny.

Może to bot? ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...