Skocz do zawartości
Forum

Boję się że mogę stracić wzrok


Gość Patrycka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat. Wczoraj wieczorem uderzyłam się w otwarte oko kantem książki. Nic nie bolało miałam tylko dziwne uczucie,, przesunięcia,, oka. Wszystko było ok. Ale, ponieważ choruje na natrętne myśli i hipochondrie... Zaczęłam sprawdzać to oko. Przyglądać się w lustrze czy jest czerwone czy nie, czy ma normalny kształt i nic się z nim nie stało itd. Oczywiście, jak zawsze gdy tylko się uderzę, zaczęło mi się wydawać że nie wyraźnie widzę i, że mam plamki przed oczami. Nie powstrzymałam się i zaczęłam czytać o odwarstwieniu siatkówki. Gdy dotarłam do informacji że często nie ma innych objawów poza plamkami przed oczami i, że można przez to stracić wzrok to zrobiło mi się gorąco. Nie wiem już czy to sobie wmawiam.. Czy naprawdę coś się stało z okiem. Nie wiem też co robić bo kilka miesięcy temu wmawiałam sobie śnieg optyczny Miałam robiony szereg badań i okazało się że wszystko jest okej poza astygmatyzmem który miałam zdiagnozowany już  dawno. A poza tym nie mam teraz możliwości wizyty u okulisty. Mam dosyć moich myśli... 

Odnośnik do komentarza

Niestety od zawsze zmagałem się z dosyć dużą wadą wzroku, która bardzo utrudniała moje codzienne funkcjonowanie. Z tego powodu zapisałem się na laserową korekcję metodą ebk. Byłem w szoku, że zabieg był szybki i całkowicie bezbolesny. Była to zdecydowanie najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Gdyby ktoś był zainteresowany to zostawiam link do kliniki, w której się leczyłem: https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/ebk/

Odnośnik do komentarza

Ale żeby napisać o tym na forum, to dałaś radę? Miałaś siłę i dobrze widziałaś literki na klawiaturze? Polecam konsultację u okulisty i przebadanie oczu. Warszawskie centrum okulistyczne Libermedic ma krótkie terminy i reprezentuje wysoki poziom leczenia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...