Skocz do zawartości
Forum

Remont


Gość Trik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi powiedzieć, gdzie szukać merytorycznych wskazówek remontowych, jakbym chciał coś samodzielnie porobić? Na YouTube przeglądałem to przyznam średnio i wiele bardziej promocyjnych, sponsorowanych materiałów, a szukam naprawdę konkretnego poradnika. Nic mi nie przychodzi do głowy w tym momencie.

 

Odnośnik do komentarza

Ja mogę Ci polecić świetną stronkę, z której czerpałem bardzo dużo wiedzy stawiając swój własny dom. Mam na myśli https://styl-bud.org Znajdziesz tam praktycznie informacje na temat różnego rodzaju śrub, nakrętek, kotew, które z pewnością będą przydatne przy każdym remoncie. Dodają tam wiele ciekawych artykułów o różnorakiej tematyce. Moją uwagę ostatnio przykuł wpis odnośnie kotew chemicznych. 

Odnośnik do komentarza

Remontujemy właśnie mieszkanie po babci, które większego remontu nie widziało chyba od lat 60-tych. Nie trudno się domyślić, że co chwilę natykamy się na jakieś niespodzianki. Przygotowywaliśmy się do położenia nowej podłogi, ale okazało się, że najpierw musimy pozbyć się starego betonu i wyrównać powierzchnię. Skorzystaliśmy z frezowania zapewnionego przez Tabet https://tabet.pl/uslugi/frezowanie.html. Mają ogromne doświadczenie w walczeniu z upartym betonem. Używają najlepszego sprzętu i bardzo dobrych materiałów, a pracę wykonują bardzo szybko i profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza

Remontujemy właśnie mieszkanie po babci, które większego remontu nie widziało chyba od lat 60-tych. Nie trudno się domyślić, że co chwilę natykamy się na jakieś niespodzianki. Przygotowywaliśmy się do położenia nowej podłogi, ale okazało się, że najpierw musimy pozbyć się starego betonu i wyrównać powierzchnię.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dużo porządnego asortymentu ma w swojej ofercie producent V-TAC. Koleżanka mi poleciła, ja skorzystałam i teraz każdy jest zadowolony. Bo lampy fajnie się prezentują, nie pobierają dużo prądu (warto wybrać energooszczędne) i są bardzo solidne. Raz dziecko bawiło się piłką w domu i trafiło w lampę. Na szczęście nie powstała żadna ryska.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...