Skocz do zawartości
Forum

Przyjaciółka


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka mam do was pytanie nie raz ktos oceninił mój wygląd w jakiś negatywny sposób często było to po prostu nie zamierzone natomiast nie mówię tutaj o wysuwaniu od najgorszych bo mam powodzenie u chłopaków i ponac jestem atrakcyjna osoba natomiast raz usłyszałam zs jestem gruba mimo ze mam 175 cm to ta moja waga rozjadą się dość równomiernie albo zs jesyem nieładna od jednego kolesia który mnie nie lubił tak to dostaje kompekemgy ze jestem śliczna ze mam piekne to to to ze jesyem kogoś ideałem ale spotkały mnie tez te negatywne komentarze i których powiedziałam i zastanawia mnie jak się fym nie przejmować i jak to się dzieje ze niektóre kobiety nie dostają WGL żadnych negatywnych komentarzy na temat wyglądu np moja przyjaciółka mimo ze ma mniejsze powodzenie itd jak to działa 

Odnośnik do komentarza

Może po prostu nie spotkały takich osób, może się nie przyznają że ktoś ich komentował, nie zwracają uwagi na takie komentaże. Mi też jedna dziewczyna powiedziała że jestem gruba mimo że nie jestem ona była mocno i chuda i miała z tym problem. Te osoby co oceniają chcą się dowartościować czyimś kosztem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...