Skocz do zawartości
Forum

Prawnik


Gość cxcx

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kancelarii prawnej, która zajmuje się sprawami patentowymi, rejestracją znaków towarowych. Jeśli macie kogoś sprawdzonego kto się tym zajmuje i jednocześnie nie będzie za taką usługę zdzierał majątku to dajcie namiar na jakąś kancelarię w Warszawie. Zależy mi na tym, by zarejestrować znak także w europejskim urzędzie.

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi i pomoc przy rejestracji znaku towarowego to może się to okazać wskazane, bo temat nie należy do łatwych i załatwienie tej kwestii wymaga dużego zaangażowania i znajomości przepisów. Tutaj w moim przypadku korzystałem z kancelarii LogoPatent (logopatent.pl) i o tyle była to dobra opcja, że poprowadzili dla mnie sprawę i przez EUIPO i WIPO wiec faktycznie kompleksowa obsługa.

Odnośnik do komentarza
Gość weronikaka
W dniu 29.11.2021 o 21:03, Gość lidia napisał:

Możecie może. polecić kogoś od rozwodu w Gdańsku? Już wiem, że nie będzie łatwo ?

Możliwości jest sporo, teraz nawet tak naprawdę lokalizacja do końca nie ma znaczenia. Jak nastawiasz się na ostrą walkę to wydaje mi sie, że najlepszy będzie ktoś z dużym doświadczeniem głównie w takich sprawach np. mecenas Mindykowski, sprawdź sobie jego kancelarię, na pewno pomoże, bo jest specem od rozwodów, no i alimentów.

Odnośnik do komentarza
Gość kasandraa

Jak chodzi o rozwód to nie ma żartów, nie można powierzyć swoich spraw byle komu. Specjalista musi znać się na rzeczy, wiedzieć co i jak, bardzo dobrze orientować się w niuansach, przepisach itp. No i nie moze traktować klienta taśmowo, ale indywidualnie. Im duższe terminy oczekiwania na specjalistę, tym wieksza szansa, że nasza sprawa będzie prowadzona jak należy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2021 o 23:54, Gość weronikaka napisał:

Możliwości jest sporo, teraz nawet tak naprawdę lokalizacja do końca nie ma znaczenia. Jak nastawiasz się na ostrą walkę to wydaje mi sie, że najlepszy będzie ktoś z dużym doświadczeniem głównie w takich sprawach np. mecenas Mindykowski, sprawdź sobie jego kancelarię, na pewno pomoże, bo jest specem od rozwodów, no i alimentów.

 Kancelaria okazała się bardzo pomocna, więc moim zdaniem warto do nich się zgłosić. Specjaliści pierwsza klasa. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o rozwody i sprawy spadkowe to są jednymi z lepszych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...