Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry?


Gość Luiza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dzierlatka
W dniu 2.09.2021 o 14:24, Gość Luiza napisał:

Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry? Naturalne praktyki mile widziane, polecenia konkretnych produktów również. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Niezależnie od stosowania tych kosmetyków, warto sięgnąć po suplementy biotyny i cynku. Z mojej strony polecam Merz Special Dragees

Odnośnik do komentarza
Gość IronVirgin
W dniu 19.01.2022 o 02:48, Gość Dzierlatka napisał:

Niezależnie od stosowania tych kosmetyków, warto sięgnąć po suplementy biotyny i cynku. Z mojej strony polecam Merz Special Dragees

Również zaczęłąm go brać od roku i sobie chwalę

Odnośnik do komentarza

Ja preferuję naturalne kosmetyki do ciała dzięki nim mam pewność, że Naturalna pielęgnacja twarzy nie zaszkodzi mojej cerze, w z własnego doświadczania mogę szczerze polecić.Dlatego pamiętajcie, że tylko kosmetyki z dobrym składem zapewniają odpowiednią, naturalną ochronę, polecam też przetestować naturalny krem bb, sama nie dawno odkryłam dobrze zaopatrzony sklep z naturalnymi kosmetykami i jestem zadowoloną stałą klientką.

 
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2021 o 14:24, Gość Luiza napisał:

Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry? Naturalne praktyki mile widziane, polecenia konkretnych produktów również. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Ale to przecież zalezy konkretnie od typu skóry i co jest z nią nie tak. Nie ma uniwersalnych rad pielęgnacynych poza oczywistościami  typu nawilanie xD

Odnośnik do komentarza

Niezależnie od typu cery, polecam bardzo mocno suplementację kolagenem. Ja jestem do reszty zachwycona! Działa na skórę, włosy, paznokcie. Rozstępy robią się coraz mniej widoczne, stawy nie bolą, pojawiły się baby hair, a skóra jest nawilżona jak nigdy. Collibre Beauty zostaje u mnie na zawsze!!!!!

Odnośnik do komentarza

spacer.png  Od 15 lat jestem klientem Oriflame. Kupuje kosmetyki i mogę polecić darmową i niezobowiązującą rejestrację na stronie https://oriinfo.pl. Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków. Wcześniej miałam różne problemy na skórze, a rozwiązała je kilkuetapowa pielęgnacja. Bardzo lubię lekkie kremy z serii Optimals, serum oraz do oczyszczania i tonizacji także produkty z tej serii. Są lekkie, świetnie nawilżają i nie mam po nich trądziku i prosaków, co kiedyś było moim dużym problemem. Czego nie mogłam niczym sklepowym czy aptecznym usunąć. Być może pomogła także suplementacja, bo też biorę suplementy z tej firmy z serii Wellness By Oriflame. Przestałam pić mleko w kartonie, to też mogło mieć wpływ na moją cerę. Obecnie już nie mam dwudziestu kilku lat jak wtedy kiedy zaczynałam używać kosmetyków z firmy Oriflame a ponad 40 lat. Więc najczęściej jesienią i zimą używam kosmetyków liftingujących z serii NovAge Ultimate Lift. Ostatnio używam serii NovAge Skin Reliefe dedykowanej do cery wrażliwej, ale także pobudza produkcje kolagenu i działa lekko liftingująco za pomocą naturalnego składnika roślinnego, który naśladuje działanie retinolu.  Kupując taki box, zaopatrujemy się w kosmetyki na ok. 2 - 2,5 miesiąca i korzystamy z kompleksowej pielęgnacji z jednej firmy i serii. Ja polecam dodatkowo kupić tonik. Po rejestracji na stronie https://oriinfo.pl zyskujemy zniżkę na kosmetyki. Oprócz tego, że mamy kosmetyki i inne produkty taniej, to możemy kontaktować się z osobami obsługującymi kontakt z użytkownikami ich serwisu. Możemy w formularzu opisać naszą cerę a oni świetnie dobiorą kosmetyki pod nasze potrzeby. Obecnie polecam tę opcję koleżankom. W Oriflame kosmetyki nie są komedogenne, nie zapychają skóry a działo się tak u mnie, jak używałam innych kosmetyków (nie będę wspominać teraz marek, żeby nie robić złej reklamy).  Firma dba bardzo mocno o środowisko, kosmetyki są delikatne dla skóry. Można też korzystać z kosmetyków, których skład jest w 98% naturalny. Mnie akurat taki skład nie odpowiada do twarzy, ale do ciała i włosów już tak. Proponuję obejrzeć katalog Oriflame na tej stronie https://oriinfo.pl/katalog-oriflame/ . W kolejnym katalogu wchodzi całkowicie wegańska seria, mega nawilżająca Waunt, coś czuję, że znajdzie wielu zwolenników.

Odnośnik do komentarza

Z takich naturalnych praktyk na pewno mogę polecić Ci szczotkowanie na sucho. Nie wymaga korzystania z żadnych dodatkowych produktów, wystarczy sam regularny masaż, na przykład każdego poranka. Podobnie jak peelingi do ciała, szczotkowanie na sucho złuszcza skórę poprzez fizyczne ścieranie naskórka. Włosie szczoteczki ręcznie usuwa matowe, szorstkie, łuszczące się komórki skóry. Po takiej sesji Twoja skóra na pewno będzie bardziej miękka i gładka, a zwiększone krążenie sprawia też, że jest jędrniejsza, dzięki czemu cellulit wydaje się mniej widoczny. Jest to niestety tylko tymczasowe działanie, cellulit u żadnej kobiety nie znika na zawsze, ale mnie i tak bardzo podobały się uzyskane efekty. Więcej o zaletach takich masaży możesz przeczytać na https://www.twojinformator.pl/szczotkowanie-na-sucho-efekty-i-stosowanie/, ja w zasadzie mogę Ci jedynie opowiedzieć jak wyglądało to u mnie. Myślę, że warto chociaż spróbować, te szczoteczki nie są jakoś szczególnie drogie, a sam zabieg jest krótki i według mnie bardzo przyjemny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...