Skocz do zawartości
Forum

Kredyt


Gość nnnnb

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie jakiegoś prawnika, który ewentualnie zajmuje się kwestiami kredytów frankowych i faktycznie warto będzie z nim nawiązać współpracę? Wiadomo, że samemu z bankiem to można walczyć jak z wiatrakami więc tutaj bez pomocy dobrego prawnika trudno będzie coś ugrać. Więc jak coś możecie polecić, podpowiedzieć to byłoby super.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że akurat jeśli chodzi o kancelarię Bewa (www.bewagroup.pl) to będzie można na ich pomoc liczyć. Sam jestem w trakcie sprawy, ale też jestem bardzo zadowolony z tego co proponują, jak podchodzą do klienta i z tego jaką wiedzę są w stanie wykorzystać do takich spraw więc pozytywne rozstrzygnięcie z ich pomocą wydaje się, że jest znacznie łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza

Moją sprawę prowadzi kancelaria BeWa z Siechnic, bardzo dobry kontakt z nimi, spora wiedza o kredytach frankowych więc można na to doświadczenie liczyć i ostatecznie na to, że pod ich okiem uda się sprawę pozytywnie rozstrzygnąć. Ja im zaufałem i mam nadzieje, że orzeczenie sądu faktycznie będzie po mojej myśli.

 

 

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście to co proponuje kancelaria BeWa to wypada super, ponieważ doświadczenie w sprawach frankowych to ich największa zaleta. Jak sprawy się zaczęły to oni szybko się tej tematyki podjęli, a jednocześnie też skupili się wyłącznie na tym więc faktycznie znają tematykę doskonale i można na ich pomoc w tym zakresie zdecydowanie liczyć. Polecam jak będziecie szukali dobrej oferty to faktycznie na nich będzie można liczyć.

 

Odnośnik do komentarza

A ja zastanawiam się jakie są koszty sprawy frankowej. Ponoć firma https://www.replan.pl/ nie bierze od razu żadnych płatności, lecz dopiero po zakończeniu sprawy. Czy to prawda?  Czy macie z nimi jakieś większe doświadczenie? Czy korzystaliście może z ich usług i możecie podzielić się  z opinią na ich temat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...