Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego Polacy tak się boja uchodzców?


Gość arek20

Rekomendowane odpowiedzi

jak myslicie, dlaczego tak się boją przyjmowania uchodzców? Przeciez to tacy sami ludzie jak my Polacy, a przypisuje się im okropne cechy, że nie szanuja kobiet itp, a w Polsce wielu też nie szanuje, ale tego nie widza!  Albo nazywa się ich fanatykami religijnymi, podczas, gdy w kraju mamy fanatyzm katolicki i katolicy też byliby w stanie zabić za swoja religię i sa grupą niebezpieczną.

Odnośnik do komentarza

Po doświadczeniach ostatnich 200 lat Polacy  zachowali w swoich genach zmysł realizmu większy niż "wypasione" narody Europy. Wiemy więcej i bardziej co jest dobrem i złem. Dlatego nie chcemy emigrantów którzy nie są uchodźcami tylko pasożytami na bogatych społeczeństwach zachodu. Żaden z tych co stoją przy granicy białoruskiej nie zostanie w Polsce ani dnia. Wszyscy śmigają na zachód. Ale granice Polski to granice Unii a Unia już emigrantów nie chce.

Jeszcze raz. Uchodźca to ktoś ze swojego kraju uchodzi z powodu prześladowań religijnych, politycznych czy kulturowych. Emigrant to każdy kto emigruje i nie jest uchodźcą.

Zrozumiałeś to durniu ?

A co do fanatyzmów. Tam skąd idą emigracji panuje fanatyzm religijny i kulturowy wg naszego pojmowania rzeczywistości. Mężczyzna jest Bogiem a kobieta przedmiotem. 

Piszesz, że w Polsce jest fanatyzm religijny. Jakim trzeba być jełopem żeby w dzisiejszych czasach napisać taką mądrość. Chodziłeś do jakiejś szkoły ? Przeczytałeś jakieś książki? Czytasz chociaż prasę ? 

 

Od stuleci katolicy są na świecie najbardziej prześladowanymi ludźmi.

Miał kościół swoje grzechy w dawnej historii. Ale bilans ofiar kościoła przez wieki jest dużo skromniejsze niż bilans rewolucji francuskiej. Ona wymordowała w trzy lata więcej ludzi niż kościół przez prawie dwa tysiąclecia lat.

Poczytaj łachudro i nie pisz głupot.

Odnośnik do komentarza

Do arek20.

Jak czytam takie posty jak twój zawsze przychodzi mi na myśl naukowe stwierdzenie, że człowiek który to napisał jest pusty. 

W 99,99 % pusty. Praktycznie cię nie ma. Bo składasz się z atomów jak wszystko we wrzechświecie. Atom to jądro i elektrony. Gdyby jądro atomu było wielkości krzesła w twojej chałupie to elektrony krążyłyby w odległości kilku ulic od niego. Wewnątrz pusto i cicho. Ty jesteś zbiorem atomów czyli jedną wielką pustką. Utrzymuje się to w kupie bo w rzeczywistości, pustka nie jest pusta. To, co bowiem jest pustką składa się z pól kwantowych i funkcji falowych..

 

więc pytam cię arek20 jakim prawem mówisz o fanatźmie religijnym katolików. Można być kretynem ale żeby aż takim ? 

 

Ty pusty człowieku - ogarnij się bo niedługo będziesz tu pisał o pomoc bo ci loki się wyprostowały. Te na łonie.

Albo, że teściowa dała ci kosza gdy prosiłeś o rękę jej męża .

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Miki napisał:

Od stuleci katolicy są na świecie najbardziej prześladowanymi ludźmi.

Taaa... święta inkwizycja,słynna noc Św Bartlomieja w Paryżu,krucjaty (i to nie tylko przeciw muzułmanom,np. krucjata aragońska) ,esterminacja Indian po odkryciu Ameryki (Indianie uznawani byli jako istoty bez duszy,wiec wymordowano ich 70 mln),poparcie niewolnictwa-bułła paieża Mikołaja,stwierdzajaca,ze niewolnictwo jest rzeczą wlasciwa I miłą Bogu,wspieranie faszyzmu I dyktatur (Franco,Mussolini,Hitler-wszyscy mieli wzgledy Watykanu,a Wojtyła nawet nigdy nie ukrywał sympatii do Pinocheta),przesladowanie pogan i to od chwili gdy katolicyzm stał sie religia panująca za sprawa Konstantyna.Od tego czasu przez 15 wieków niszczono I przesladowano wszystkie narody.Calkowicie zgladzono np. Jaćwingow,wykorzystywanie seksualne dzieci (w USA co 20 ksiadz wykorzystywal maloletnich,w Irlandzkich domach opieki prowadzonych przez katolickie zakonnice( m.in zakonnice z Tuam) tysiace dzieci bylo krzywdzonych i zabijanych,a inne zabierane niezamęznym matkom),katolickie polowania na czarownice trwajace 300 lat,przerazajace zbrodnie duchownych w Kanadzie,gdzie odkryto masowe groby dzieci...i wiele innych

Jasne,nie tylko KK katolicki przesladowal innych,bo np.w starożytnym Rzymie tez  przesladowano ateistow ,niewiernych,oraz chrzescijan .Zaznaczam CHRZESCIJAN,nie katolikow,bo tamte chrzescijanstwo z katolicyzmem nie mialo nic wspolnego.

Pisanie,ze katolicy sa od wieków najbardziej przesladowanymi ludzmi jest po prostu śmieszne.No chyba,ze przesladowaniem nazywa sie próby osądzenia i skazania winnych duchownych,bo episkopat często probuje ukryc przestepstwa księży tlumaczac to nagonką na kościół.

Poza tym ten język..łachudra,kretyn,pusty człowiek.Wyzywanie,obrazanie kogoś kto zadał pytanie...Czy to jest katolicke?Serio?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość arek20 napisał:

dlaczego tak się boją przyjmowania uchodzców? Przeciez to tacy sami ludzie jak my Polacy

Bo to jest kultura odwrotna do naszej kultury pseudo katolickiej feministycznej, w islamie mężczyzna jest na podium, a w kulturze europejsko wschodniej kobieta jest na podium.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Agata napisał:

Taaa... święta inkwizycja,słynna noc Św Bartlomieja w Paryżu,krucjaty (i to nie tylko przeciw muzułmanom,np. krucjata aragońska) ,esterminacja Indian po odkryciu Ameryki (Indianie uznawani byli jako istoty bez duszy,wiec wymordowano ich 70 mln),poparcie niewolnictwa-bułła paieża Mikołaja,stwierdzajaca,ze niewolnictwo jest rzeczą wlasciwa I miłą Bogu,wspieranie faszyzmu I dyktatur (Franco,Mussolini,Hitler-wszyscy mieli wzgledy Watykanu,a Wojtyła nawet nigdy nie ukrywał sympatii do Pinocheta),przesladowanie pogan i to od chwili gdy katolicyzm stał sie religia panująca za sprawa Konstantyna.Od tego czasu przez 15 wieków niszczono I przesladowano wszystkie narody.Calkowicie zgladzono np. Jaćwingow,wykorzystywanie seksualne dzieci (w USA co 20 ksiadz wykorzystywal maloletnich,w Irlandzkich domach opieki prowadzonych przez katolickie zakonnice( m.in zakonnice z Tuam) tysiace dzieci bylo krzywdzonych i zabijanych,a inne zabierane niezamęznym matkom),katolickie polowania na czarownice trwajace 300 lat,przerazajace zbrodnie duchownych w Kanadzie,gdzie odkryto masowe groby dzieci...i wiele innych

Jasne,nie tylko KK katolicki przesladowal innych,bo np.w starożytnym Rzymie tez  przesladowano ateistow ,niewiernych,oraz chrzescijan .Zaznaczam CHRZESCIJAN,nie katolikow,bo tamte chrzescijanstwo z katolicyzmem nie mialo nic wspolnego.

Pisanie,ze katolicy sa od wieków najbardziej przesladowanymi ludzmi jest po prostu śmieszne.No chyba,ze przesladowaniem nazywa sie próby osądzenia i skazania winnych duchownych,bo episkopat często probuje ukryc przestepstwa księży tlumaczac to nagonką na kościół.

Poza tym ten język..łachudra,kretyn,pusty człowiek.Wyzywanie,obrazanie kogoś kto zadał pytanie...Czy to jest katolicke?Serio?

Jeszcze takich bzdur nie słyszałem.

Naukowcy i badacze mówią: rewolucja francuska pochłonęła więcej ofiar niż wszystkie "wyczyny" kościoła katolickiego od czasu jego powstania. Przyjmuje się, że zgilotynowano ponad 18 tys. ludzi. Było wśród nich około 1200 księży katolickich. 

Obecnie w prześladowaniach religijnych na świecie ginie rocznie ok 168 tys. chrześcijan co stanowi ok 3/4 wszelkich zabójstw na tle religijnym. W wymiarze globalnym ocenia się, że od czasów Chrystusa zamordowano ponad 131 mil. chrześcijan.  Byli mordowani przez żydów, imperium rzymskie, islamistów, hindusów, indian, Niemców i komunistów.

 

Kobieto. Żeby coś pisać poważnie to trzeba dysponować jakąś wiedzą. Ty jej nie masz. 

Tak, uważam, że jesteś kretynem.

Odnośnik do komentarza

Agata,szkoda slow...Dla ludzi pokroju Miki NIC nie dotrze,zadne opracowania naukowe,ksiazki itp.Nie warto odpisywac,Bo nic nie dotrze.Jedynie wywola wieksza agresje.To jest wlasnie fanatyzm religijny.Klapki na oczach,brak podstawowej wiedzy (lub wiedza czerpana ze zrodel typu TV Trwam,czy portalu Niezalezna) i wyzywanie innych od debili.To jak dyskusja  plaskoziemcami.Wejdz sobie na jakis Polski portal narodowo-katolicki I poczytaj komentarze.Naprawde,przerazisz sie.

Ja Sam jestem katolikiem,ale nie mieszkam w Polsce.Tutaj jest inaczej,kosciol I polityka wykluczaja sie,kobiety maja prawa,politycy nie afiszuja sie ze swoja wiara,nikt nikomu nie narzuca jak ma sie zyc.Dzieci ucza sie o empatii, wzajemnym szacunku,a nie o cnotach niewiescich,nie straszy sie dzieci ,zebycie innym to zlo,nie ma w szkole jakiejs jednej religii typu Islam,Buddyzm,czy Katolicyzm,tylko dyskusje I omawianie roznic miedzy religiami.Dyskutuje I omawia sie tez wszystkie "grzechy" religijne,rowniez te katolickie ktore wymienilas,a ktore Miki nazwal bzdurami.

Chodze do kosciola,pochodze z religijnej rodziny,skonczylem tutaj szkole srednia i studia i ogladajac ,sluchajac wiadomosci z Polski,czy czytajac co pisza ludzie pokroju Miki,mam wrazenie  Kosciol Katolicki tutaj I w Polsce to zupelnie inne koscioly.

Pozdrawiam I zycze spokojnej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Gość Baba z lasu

Do Miki: Zdecyduj się,bo najpierw piszesz  "Od stuleci katolicy są na świecie najbardziej prześladowanymi ludźmid ,a później piszesz o prześladowaniu chrześcijan.Ja jestem chrześcijanką,ale nie katoliczką i z Kościołem Rzymskokatolickim nie mam nic wspólnego.

Ale z tym mordowaniem Chrzescijan przez Indian to pojechałeś.Napisz jeszcze,że to Chińczycy lub Aborygeni palili na stosach i torturowali heretyków w czasie inkwizycji?.

Do autora wątku: mysle,ze wynika to z tego,że ludzie widza co sie dzieje w Europie zachodniej gdzie doszło do niekontrolowanego napływu migrantow.Poza tym polityka,która straszy ludzi "innością".Trochę to dziwne,bo wpuścili mnóstwo Czeczeńcow,z których wiekszosc pojechała dalej,ale ok 20 tys. zostalo w Polsce,teraz tez wysyłaja samoloty do Afganistanu przywożąc z tamtąd uchodzcow,a ludziom koczującym na granicy zabranają podać lekarstw,czy kubka goracej herbaty...Zeby nie było:nie jestem za wpuszczaniem niezidentyfikowanych ludzi do naszego kraju,ale po prostu tak po ludzku szkoda mi tych ludzi z granicy.Powinni ich przewieźc do jskiegos ośrodka I tam rozpatrzyc ich wnioski I wtedy zdecydowac czy mogą zostac,czy ich deportować,a w miedzyczasie uszczelniac granice,zeby wiecej nie doszlo do takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Marek napisał:

Agata,szkoda slow...Dla ludzi pokroju Miki NIC nie dotrze,zadne opracowania naukowe,ksiazki itp.Nie warto odpisywac,Bo nic nie dotrze.Jedynie wywola wieksza agresje.To jest wlasnie fanatyzm religijny.Klapki na oczach,brak podstawowej wiedzy (lub wiedza czerpana ze zrodel typu TV Trwam,czy portalu Niezalezna) i wyzywanie innych od debili.To jak dyskusja  plaskoziemcami.Wejdz sobie na jakis Polski portal narodowo-katolicki I poczytaj komentarze.Naprawde,przerazisz sie.

Ja Sam jestem katolikiem,ale nie mieszkam w Polsce.Tutaj jest inaczej,kosciol I polityka wykluczaja sie,kobiety maja prawa,politycy nie afiszuja sie ze swoja wiara,nikt nikomu nie narzuca jak ma sie zyc.Dzieci ucza sie o empatii, wzajemnym szacunku,a nie o cnotach niewiescich,nie straszy sie dzieci ,zebycie innym to zlo,nie ma w szkole jakiejs jednej religii typu Islam,Buddyzm,czy Katolicyzm,tylko dyskusje I omawianie roznic miedzy religiami.Dyskutuje I omawia sie tez wszystkie "grzechy" religijne,rowniez te katolickie ktore wymienilas,a ktore Miki nazwal bzdurami.

Chodze do kosciola,pochodze z religijnej rodziny,skonczylem tutaj szkole srednia i studia i ogladajac ,sluchajac wiadomosci z Polski,czy czytajac co pisza ludzie pokroju Miki,mam wrazenie  Kosciol Katolicki tutaj I w Polsce to zupelnie inne koscioly.

Pozdrawiam I zycze spokojnej niedzieli.

Odezwał się niby jakaś pierdoła z góry synaj, nawiedzony katolik co poza granicami kraju uwielbia kościół bo on jest inny.

Piszę, że są książki i opracowania które dowodzą, że on ma racje. A w czym jeżeli wolno spytać ?

Skończył ponoć studia ale logika u niego jak chłopa po zawodówce. 

Tak naprawdę to nie wiem co chcesz powiedzieć bo tylko plujesz jadem nienawiści do katolików i kościoła akurat polskiego.

 

O prześladowaniach na tle wieków chrześcijan i innych przez chrześcijan szkoda nawet pisać bo widać, że nic na ten temat nie wiecie. Agata wspomniała o innych wynaturzeniaxh katolików. Chodzi pewno o pedofilię.

Z danych MS z roku 2019 wynika, że w w/w roku w polskich zakladach karnych przebywało: "Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik".

Wg danych z USA w roku 2017 w Stanach popełniono 175 czyny pedofilskie. Udział duchownych wyniósł poniżej 1,8%.

Mógłbym tak podawać dane z różnych krajów ale fakt jest jeden. To nie księża wiodą prym w przestępstwach przeciw nieletnim. To tylko wasza nienawistna do Boga propaganda ludzi odczłowieczonych, oglupionych i wytresowanych.

A co do mojego katolicyzmu. No cóż jestem ateistą. Z przekonania. 

Ale oburzają mnie ludzie głupi i tępi. Tacy co zamiast wiedzy mają łby pełne widoku wirującego bębna pralki.

A z ciebie Marek to jest taki katolik jak z koziej dupy fujarka.

Też mam cię za kretyna.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, czy tu nie ma ludzi inteligentnych?

Do Baby z lasu.

Czy wiesz cokolwiek o chrystianizacji indian ?

O misjonarzach ?

O działaniach Watykanu w czasach podboju obu ameryk ?

Bo indianie to obie Ameryki prawda ?

I jeżeli ja piszę o mordowaniu misjonarzy przez indian to mam na myśli obie Ameryki.

Poczytaj o działaniach Watykanu w obronie kolonizowanych indian. Poczytaj statystyki misyjne. Dowiesz się z nich, że misjonarze mieli nakaz chronić indian. Bywały wypadki, że zachowywali się jak skurwysyny ostatnie. Takie przypadki są nieliczne i opisane. 

A czy indianie mordowali misjonarzy. Jak najbardziej . Zginęły setki misjonarzy i tysiące chrześcijan.

Wiem, cóż to jest przy milionach indian?

Prawie nic. Ale to nie chrześcijanie pod wodzą misjonarzy wymordowali prawie 86 % populacji indian.

Przeczytaj bulle Pawła III 

Sublimis Deus.

I komentarze.

Zrozumiesz .

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, agati77 napisał:

Na pewno sa.Ale mysle,ze po prostu nie chca znizac sie do Twojego poziomu dyskusji i twoich "argumentow".

Bez odbioru.

Optymista 

A co do służbowego pożegnania "bez odbioru". 

Kiedyś czytałem raport milicjanta z awantury w knajpie. I było tam tak: obwiniony wyjął narzędzie kopulacyjne i psikał moczem po ladzie barmańskiej charcząc przy tym odbytnicą.

 

To co, bez odbioru ?

Silwuple.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Agata napisał:

No chyba,ze przesladowaniem nazywa sie próby osądzenia i skazania winnych duchownych,bo episkopat często probuje ukryc przestepstwa księży tlumaczac to nagonką na kościół

Zapewne chodzi ci o tzw pedofilie, to ci napisze, lecz sie na downa, bo seks uprawiają dwie strony, nie wiem dlaczego ma być niby wybielana jedna strona, a druga osądzana ? bo ma więcej lat? bo jest księdzem? nie zartuj...

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość aksis napisał:

Zapewne chodzi ci o tzw pedofilie, to ci napisze, lecz sie na downa, bo seks uprawiają dwie strony, nie wiem dlaczego ma być niby wybielana jedna strona, a druga osądzana ? bo ma więcej lat? bo jest księdzem? nie zartuj...

Dokladnie lecz sie na Downa!Wszyscy teraz atakuja kościol I ksieży katolickich.Odczepcie sie od katolików!!!Polska jest i będzie katolicka a jak sie nie podoba to won!Księża to świetosc,a te bajki o pedofilii w kościele to jakes chore teorie spiskowe.NIE MA I NIE BYŁO pedofili w kosciele!!!Rozumiecie???NIE MA!!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2021 o 21:47, Gość aksis napisał:

Zapewne chodzi ci o tzw pedofilie, to ci napisze, lecz sie na downa, bo seks uprawiają dwie strony, nie wiem dlaczego ma być niby wybielana jedna strona, a druga osądzana ? bo ma więcej lat? bo jest księdzem? nie zartuj...

W gwałcie też uczestniczą dwie strony. Lecz się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...