Skocz do zawartości
Forum

Liposukcja - tak czy nie?


Gość ewa4355

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w Klinice Elite konkretnie interesuje liposukcja. Zabieg wykonany w znieczuleniu miejscowym, a więc w trakcie zabiegu nie odczuwamy bólu. Przyznam, że jestem już zapisana i nie mogę doczekać się efektu końcowego! Mam nadzieję, że w końcu uda mi się zyskać wymarzoną sylwetkę.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej liposukcja jest bardzo dobrą opcją na wyszczuplenie sylwetki. Tylko prawda jest taka, ze powinna to być jako taka terapia uzupełniająca. Najpierw zaczęłabym od odpowiedniej diety. Co do samego zabiegu to najlepiej poszukać do odpowiedniej kliniki jak np Elite w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi akurat o zabieg liposukcji to tutaj zdecydowanie polecam też sprawdzić ofertę Dermedik, to bardzo dobra klinika z Krakowa która świadczy usługę liposukcji Body Jet http://www.dermedik.pl/liposukcja/liposukcja-body-jet/  bo akurat ta technika jest bardzo bezpieczna i mniej inwazyjna, niż klasyczna liposukcja. Jednocześnie bardzo skuteczna w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. 

Odnośnik do komentarza

Jestem akurat po liposukcji brzucha w Tychach w Medicus Estetic. Bardzo polecam, fakt, schudłam przed zabiegiem 20kg a zabieg pomógł pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha. Znieczulenie miałam miejscowe, zabieg trwał 3 godziny, operował mnie pan doktor Pułtorak, polecam z czystym sumieniem. Warto, nie bolało, szybko się goi, mam jedynie 2 małe siniaczki które schodzą

Odnośnik do komentarza

Niestety ja borykałam się z dużą ilością tłuszczu na brzuchu. Nie pomagały mi żadne ćwiczenia i diety. Postanowiłam w końcu zapisać się na liposukcję do Olmedical. Wykonano mi liposukcję i plastykę brzucha .Zabieg wykonany miałam w znieczuleniu ogólnym. Całość przebiegła bardzo sprawnie, teraz jak tak patrzę na efekt to jestem po prostu zachwycona. Mój brzuch wygląda o wiele lepiej niż wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...