Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Hiiyg

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 19 lat. 1 sierpnia uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia do wytrysku doszło poza mną, ale chłopak nie ma pewności czy aby napewno nie zaczął dochodzić we mnie. Dzień planowanej miesiączki miałam na 2 sierpień, dla pewności więłam tabletkę dzień po Ellaone, na recepcie pisało że jeśli wystąpią wymioty 3 gozny po trzeba wziązc druga, wymioty wystąpiły po 3 goddzinach i 37 minutach nie mam pewnośc czy tabletka zdążyła się wchłonąć. 3 sierpnia dostałam okresu miał on kolor brązowy nastepnego dnia wyglądał już jak normalna miesiączka a 3 jest już tylko różowe delikatne plamienie. Czy w opisanych objawach jest szansa że mogłam zajść w ciąże. Czy któtki okres jest jednak spowodowany tabletką dzień po. i kiedy mogę wykonać test ciążowy aby wynik był wiarygodny

Odnośnik do komentarza

Siemka,

Jeśli masz jakieś wątpliwości to zrób test ciążowy, ja od siebie polecam tez z Pink bo są bardzo czułe i wiarygodne i dosyć szybko wyłapują ciąże, a jeśli dalej się martwisz do idź po prostu do ginekologa i to już napewno rozwieje wszystkie twoje wątpliwości. I koniecznie dobierz dla siebie jakaś formę antykoncepcji 

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl
W dniu 10.08.2021 o 14:47, Gość Hiiyg napisał:

witam, mam 19 lat. 1 sierpnia uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia do wytrysku doszło poza mną, ale chłopak nie ma pewności czy aby napewno nie zaczął dochodzić we mnie. Dzień planowanej miesiączki miałam na 2 sierpień, dla pewności więłam tabletkę dzień po Ellaone, na recepcie pisało że jeśli wystąpią wymioty 3 gozny po trzeba wziązc druga, wymioty wystąpiły po 3 goddzinach i 37 minutach nie mam pewnośc czy tabletka zdążyła się wchłonąć. 3 sierpnia dostałam okresu miał on kolor brązowy nastepnego dnia wyglądał już jak normalna miesiączka a 3 jest już tylko różowe delikatne plamienie. Czy w opisanych objawach jest szansa że mogłam zajść w ciąże. Czy któtki okres jest jednak spowodowany tabletką dzień po. i kiedy mogę wykonać test ciążowy aby wynik był wiarygodny

I co zrobiłaś test?

Odnośnik do komentarza

Ja długo nie czekałam z wizytą, chciałam mieć 100% pewności, że nareszcie będę mamą. Od razu ginekolog zlecił mi badania krwi, moczu, założył kartę ciąży. Zostawiłam ją sobie na pamiątkę. Potem to już regularnie według zaleceń chodziłam, wszystkie badania robiłam. Zdecydowałam się dodatkowo na test NIFTY Poznań, to takie badanie prenatalne żeby się upewnić, czy dziecko nie jest obciążone wadami genetycznymi. Aż 94 choroby taki test wykrywa, na https://badanienifty.pl/test-nifty-poznan/ są szczegóły. Pobiera się tylko krew jak do zwykłego badania, dlatego jest w pełni bezpieczny.

Edytowane przez adek56
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...