Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Martinn90

Inwestowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martinn90

Zastanawiam się nad zainwestowaniem w nieruchomości, które można by przeznaczyć na wynajem. Początkowo myślałem o Wrocławiu bo tutaj mieszkam i człowiek miałby nad tym większą kontrolę. Ale teraz zacząłem się też zastanawiać czy jednak nie wybrać opcji turystycznej i nie szukać gdzieś ze dwóch mieszkań na wynajem na doby. Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie to może się podzieli swoją opinią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poll

Ja zdecydowałem się ostatecznie jednak na apartament pod krótkoterminowy wynajem dla turystów i tutaj dokładnie na Karpacz i Panoramę Karkonoszy (www.panoramakarkonoszy.pl). Oferta naprawdę wypada u nich super jeśli chodzi o oferowane mieszkania. Lokalizacja z widokiem na góry więc potem pod kątem turystów wydaje mi się, żę to będzie faktycznie super propozycja i nie będzie problemów ze znalezieniem najemców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Baton

W przypadku kiedy zastanawiacie się nad wyborem skutecznych opcji inwestycji i lokowania swoich oszczędności to polecam rozważyć również złoto i srebro które fajnie przechowują wartość pieniędzy, szczególnie w okresie tak wysokiej inflacji. Ja kupuję sobie złote monety za nadwyżki finansowe w https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie mam najlepsze ceny i pewność co do produktu ponieważ mają odpowiedni certyfikat autentyczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Norwid

Niepowodzenia przytrafiają się każdemu. Ni e karz się więc za nie,tylko poszukaj pomocy jeśłi Twoja spółka stoi na skraju bankructwa a kontrole przychodzą codziennie . Nie bój się o swój majątek osobisty, skontaktuj się z ltdbroker skup spółek z długami https://www.ltdbroker.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...