Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bardzo gruba

Rozmiar stanika H w wieku 17 lat - jak zmniejszyć za duży biust ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bardzo gruba

Oprócz tego mam bardzo duże pośladki … Tyję bez powodu , brzucha tez płaskiego nie mam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kibol
9 minut temu, Gość ; P napisał:

Za to masz dresy, z dużą ilością odblasków.

Wolałas mnie ?? Teraz mam dresy i dziurawe skarpetki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ; P

haha paznokcie u nóg czasem trzeba przyciąć, można też obgryść jak cążków brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kibol
2 minuty temu, Gość ; P napisał:

haha paznokcie u nóg czasem trzeba przyciąć, można też obgryść jak cążków brak.

Paznokcie mam poskręcane jak loki. Bluzę i dres mam szare a skarpetki białe i śmierdzące . Kiedys kolega nagrał mnie jak rapuje po pijaku i zrobiłem z siebie błazna ;/ Waliłem z kabli jakieś bezsensowne teksty i tańczyłem jeszcze oprócz tego . Byłem mocno schlany . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ; P

Ja też miałam takie poskręcane jak loki, wygrzebywałam nimi dżdżownice po deszczu. Dużo miałam przy tym śmiechu.

Razu pewnego złapałam dżdżownice giganta i zjadła mi paznokcie;( Teraz płacze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kibol
9 minut temu, Gość ; P napisał:

Ja też miałam takie poskręcane jak loki, wygrzebywałam nimi dżdżownice po deszczu. Dużo miałam przy tym śmiechu.

Razu pewnego złapałam dżdżownice giganta i zjadła mi paznokcie;( Teraz płacze.

A tyłeczek masz duży i kraglutki ?? ^^
Raz jak podnosiłem sztangę to spadła mi na stopy i je połamała . Złamała mi się tez głowa . Złapałem kiedys wielka gąsienice i wciągnąłem ja nosem . Łapałem tez mrówki i je gotowałem . Teraz pale papieroska na balkonie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ; P

Jak Kim Kardashian X2  i pocę się miedzy pośladkami obficie 😛 a jak mam eksplozję radości to czapke z glowy zrywa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kibol
13 minut temu, Gość ; P napisał:

Jak Kim Kardashian X2  i pocę się miedzy pośladkami obficie 😛 a jak mam eksplozję radości to czapke z glowy zrywa. 

A ja nosiłem babcine reformy i zgniły kapelusz . Mam chyba ze sto dresów i może 3 pary jeansów . Bluz mam cała szafę i mam dużo ze znaczkiem hooligans 

miedzy paznokciami mam mrówki i 4 króli . Kiedys jak wszedłem do kolegi w skarpetkach to zaczelo coś śmierdzieć . Okazało się Ze to mi waliły syry . Skarpetki nosze czarne albo białe . Mam jedne czerwone ale w robactwie

Śmierdzący skunks biega po moim pokoju 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ; P

Ja mam w pokoju dużo usłych badyli. Kiedyś to była piękna flora dokąd nie odcieli mi wody,  bo nie płaciłam. Teraz kapie sie w deszczówce a jak jest susza to śmierdzę.  Brudne stopy wylizuje mi pies.

Wystarczy wynieść z pokoju lustro. 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kibol

Ja leżę pijany i babcia z opieki społecznej do nas przyjeżdża traktorem . Przynosi mi worki pełne ryżu , kartony makaronu i mleka oraz konserwy . W jednej z konserw była żmija . Zjadłem 3 paczki ciastek milki . Dresy nosze typowo chuligańskie i są przegniłe w kroku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ; P

Ja byłam na spacerze w lesie, gonił mnie wielki odyniec z kłami. Chciałam uciec na drzewo ale nie dałam rady się wspięć przez moją wielką pupę.  Jak chwyciłam najnizszy konar to się zerwał pode mną i spadłam na tego dzika. Zabiłam go tym , a że byłam głodna bo tydzien nie jadłam to go pogryzłam jak hiena. Nie smakował mi ;(  na kolejnym spacerze spadnę na sarne. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kibol
9 godzin temu, Gość ; P napisał:

Ja byłam na spacerze w lesie, gonił mnie wielki odyniec z kłami. Chciałam uciec na drzewo ale nie dałam rady się wspięć przez moją wielką pupę.  Jak chwyciłam najnizszy konar to się zerwał pode mną i spadłam na tego dzika. Zabiłam go tym , a że byłam głodna bo tydzien nie jadłam to go pogryzłam jak hiena. Nie smakował mi ;(  na kolejnym spacerze spadnę na sarne. 🙂

Ja tez mam duży tyłek i do tego śmierdzący ;/ Miałem kiedys dzika w mieszkaniu i hodowałem go . Karmiłem go cukierkami .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...