Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jodła

Czy mam otyłość monstrualną ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jodła

Mam 18 lat i przy 155 cm waze 99,5 kg - mam olbrzymi obrzęk lipidowy nadgarstków , łydek oraz ud . Ze aż buty mi rozsadza …. Miesiączkuje od 9 r. życia . Pracuję w biurze społecznym . Do pracy zakładam cieliste prześwitujące rajstopy i spódnice od dyrektora . Bardzo niekomfortowo się z tym czuję - rajstopy są o wiele za małe i zjeżdżają przez brzuch . Po 10 h pracy strasznie leje się ze mnie pot i zaczynam nie ładnie pachnieć … Szczególnie z butów mi okropnie śmierdzi . Mam tak zwaną słoniowatość łydek oraz bardzo spuchnięte palce . Tycie zaczelo się już w zerówce . Wtedy z bratem nosiliśmy rozmiar M a w podstawówce L. Łącznie z bratem mamy ogromne pośladki … Nawet biec się nie da … 

Rozmiar stanika wzrósł mi już do H i bardzo mi on przeszkadza w chodzeniu . Czasem się przewracam idąc . Chodze o chodziku , bo się chwieję albo tracę równowagę . Mam tez zapadnięte kolana i zwyrodnienia stawów kolanowych i biodrowych . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iksdeex

Ty pracy w cyrku poszukaj a nie w biurze społecznym xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Otyła
4 godziny temu, Gość iksdeex napisał:

Ty pracy w cyrku poszukaj a nie w biurze społecznym xD

A jak musi wyglądać moj tyłek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...