Skocz do zawartości
Forum

Mam ptasi profil i zanik ust - brak akceptacji siebie


Gość Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Nie akceptuje siebie . Z profilu przypominam bocianią głowę … Nie stać mnie na implant brodki .

 

mam tez bardzo dziwny chód , który inni naśladują . Mam bociani chód i się potykam o lewa nogę . Nie mam prawego kolana . Mam zaawansowana lipodemie i obrzęk limfatyczny - tłuszcz zbiera mi się w nadmiarze na biodrach , przez co one wisza . Wyglądam  jak spadochron . Mam zesłoniowacenie łydek i ud . Tyję nawet po wypiciu soku . Mam zapadnięte lewe biodro ( jest bardzo obniżone ) , dysplazję ręczna oraz zagięte barki . Mam zapadnięte ramie . Moj indiański chód naśladują i wyśmiewają . W dodatku mam bardzo duża nadwagę mimo starań i musze w wieku 19 lat chodzić o lasce .  Oczy mam powyginane jakby Krzywe kreski . Okropne są … Nos wyglada jakby był do góry nogami i jest bardzo wykrzywiony . Mam tak opuchnięte dłonie , ze nie wchodzi mi ja palec żaden pierścionek . Mam tez bardzo szeroki rozstaw oczu ( są bardzo daleko od siebie ) i są strasznie Krzywe . Powieki mi mocno opadają i mam poważna wadę zgryzu widoczna z profilu . Uszy pozawijane i bardzo zle widze na lewe oko . Prawe ucho jest o wiele mniejsze od drugiego i położone koło biodra . Nie mam paznokci u stop a u dłoni są ledwo widoczne . 
 

mam ogromne problemy z odczytywaniem godzin 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...