Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Filip

Mam ptasi profil i zanik ust - brak akceptacji siebie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Filip

Nie akceptuje siebie . Z profilu przypominam bocianią głowę … Nie stać mnie na implant brodki .

mam tez bardzo dziwny chód , który inni naśladują . Mam bociani chód i się potykam o lewa nogę . Nie mam prawego kolana . Mam zaawansowana lipodemie i obrzęk limfatyczny - tłuszcz zbiera mi się w nadmiarze na biodrach , przez co one wisza . Wyglądam  jak spadochron . Mam zesłoniowacenie łydek i ud . Tyję nawet po wypiciu soku . Mam zapadnięte lewe biodro ( jest bardzo obniżone ) , dysplazję ręczna oraz zagięte barki . Mam zapadnięte ramie . Moj indiański chód naśladują i wyśmiewają . W dodatku mam bardzo duża nadwagę mimo starań i musze w wieku 19 lat chodzić o lasce .  Oczy mam powyginane jakby Krzywe kreski . Okropne są … Nos wyglada jakby był do góry nogami i jest bardzo wykrzywiony . Mam tak opuchnięte dłonie , ze nie wchodzi mi ja palec żaden pierścionek . Mam tez bardzo szeroki rozstaw oczu ( są bardzo daleko od siebie ) i są strasznie Krzywe . Powieki mi mocno opadają i mam poważna wadę zgryzu widoczna z profilu . Uszy pozawijane i bardzo zle widze na lewe oko . Prawe ucho jest o wiele mniejsze od drugiego i położone koło biodra . Nie mam paznokci u stop a u dłoni są ledwo widoczne . 

mam ogromne problemy z odczytywaniem godzin 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...