Skocz do zawartości
Forum

Przerost łechtaczki


Gość M.......a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość M.......a

Bardzo się wstydzę wyglądu moich narządów płciowych.Choruję na zespół nadnerczowo-płciowy i z tego powodu mam przerost łechtaczki i jej napletka.Jestem osobą niesprawną- podmywanie mnie i inne zabiegi intymne wykonuje mama.Podczas mycia,jak i pielęgnacji sromu( jak smarowanie kremem) odczuwam duży ból i pieczenie, podobnie przy dłuższym siedzeniu.Mam przewlekłą drożdżycę pochwy więc jestem często badana ginekologicznie i te badania to jest koszmar tak boli że aż krzycze.Podczas włożenia palca do pochwy mocno mnie szczypie i boli, tak samo jest jak mama aplikuje mi czopki dopochwowo.Dzisiaj też byłam badana i ginekolog zsunął mi skórkę z łechtaczki-obnażył ją żeby wyczyścić bo zebrała mi się tam biała wydzielina grzybicza.Popsikał jakimś płynem antybakteryjnym i musiałam tak leżeć 15 minut, potem mi nasunął skórę piszczałam aż przy tym tak bolało.Na operację mojej rodziny nie stać.Najgorsze jest to że zaczynam się podniecać,wiem że późno bo mam 32 lata ale robię się mokra w kroku i bardzo wstydzę się tego przed mamą.Masturbacja dopochwowa nawet bardzo delikatna sprawia mi ból niewiem jak ja mam dalej żyć.Podniecam się często.

Odnośnik do komentarza

Boli cię masturbacja bo masz infekcję w pochwie i jak wprowadzasz sobie palca to się podrażniasz.Dlatego też boli cię u ginekologa i przy wkładaniu tabletek.Może zmieńcie lekarza i niech twoja mama mu powie żeby ci zrobił wymaz z pochwy na bakterie i grzyby ale do tego musi ci założyć wziernik.Miałaś już zakładany? Jak to znosiłaś? Bardzo cię bolało czy jakoś wytrzymywałaś? Bez wymazu takie dawanie leków w ciemno nie ma sensu.Jak tylko cię badają palcem to takie badanie niewiele wykaże, chyba tylko to że masz obrzęk ścianek pochwy a przy takiej infekcji masz go na 100 procent.Trzeba u ciebie wyleczyć infekcję waginy i dopiero delikatnie próbować masturbacji.Wyciekiem śluzu się nie przejmuj bo to normalne podczas podniecenia, mama wie o tym, podetrze cię i będzie ok.Lepiej się teraz nie dotykaj jak masz infekcję.Gdy poczujesz napływ podniecenia połóż się na boku, między wargi sromowe włóż sobie kawałek czystego zwiniętego materiału i mocno zaciskaj nogi aż poczujesz pulsowanie w łechtaczce.Powinnaś osiągnąć orgazm.Żeby było ci łatwiej wykonuj szybkie ruchy frykcyjne.Wiele kobiet niepełnosprawnych się tak masturbuje jak nie umieją lub się boją palcem.Spróbuj.Pozdrawiam cię i nie załamuj się:)P.s.Pracuję z osobami niepełnosprawnymi i problemy takie jak twoje nie są u takich kobiet rzadkością.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Halinaaa

Absolutnie nie powinnaś się wstydzić swojego podniecenia! U kobiety w Twoim wieku to żaden wstyd.Tabletek dopochwowych absolutnie nie zakładać na siłę.Musisz się rozluźnić, jak nie możesz to nie wstydź się poprosić mamę o mały masaż wejścia do pochwy.Po co masz się męczyć i krzyczeć z bólu? Połóż się, szeroko rozłóż nogi i nie bój się a napewno nie będzie bolało.Boli Cię bo się wstydzisz i spinasz mięśnie.Jeśli masz nadmiar skórki na łechtaczce to być może co jakiś czas można pójść do gabinetu zabiegowego, pielęgniarka delikatnie Ci oczyści.W domu może Cię bardziej boleć jak ktoś to zrobi nieumiejętnie.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Stara babka

Może spróbuj delikatnie masować sobie odbyt i tą skórkę między pochwą a odbytem.Powolutku i dużo lubrykantu.Ten rodzaj stymulacji nie boli bo nic sobie nie wsadzasz a też można szczytować.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość M.......a

Do Pana który wczoraj odpowiadał: miałam 3 razy założony wziernik i pobrany wymaz, niby leki były celowane ale nic nie pomogły.Miałam w pochwie candide i bakterie coli.Założenie wziernika było bardzo bolesne i to cud że się udało bo bardzo się bałam i miałam pochwę zaciśniętą.Dwie osoby mi zakładały- pielęgniarka i lekarz.Rozchylali mi szeroko wargi a to było tak bolesne że krzyczałam i jęczałam na cały ośrodek,aż mój ojciec który czekał na korytarzu wszedł do gabinetu zobaczyć dlaczego tak krzyczę.Mama trzymała mi nogi wysoko w górze i z bólem ale wszedł wziernik ale jak lekarz go rozchylił to myślałam że mi rozerwie ten otwór.Dlatego ostatnio jak byłam to ginekolog mnie ustawił w pozycji na czworaka i kazał wypiąć mocno pośladki i w tej pozycji miałam wziernikowanie.Nie bolało mnie tylko lekko szczypało i czułam rozpieranie w pochwie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...