Skocz do zawartości
Forum

Pies w domu


Rekomendowane odpowiedzi

Szukałam właśnie w sieci różnych przysmaków i trafiłam na tą stronę https://www.petmex.pl/naturalne-gryzaki/serce-wolowe.html. Nie słyszałam wcześniej o sercach wołowych dla psa, więc jest to dla mnie nowość. Muszę jednak przyznać, że chyba zdecyduję się kupić takie przysmaki do mojego pupila, ponieważ posiadają one niską zawartość tłuszczu, a co więcej są całkowicie wolne od konserwantów, ulepszaczy oraz wypełniaczy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2021 o 10:08, dariusz12 napisał:

Jakie przysmaki będą dobrym wyborem dla psa?

u nas sprawdzila sie maxi natural z biedronki. kazdy smak mu pasuje. jest mokra, dzieki czemu wiem, że jest też odpowiednio nawodniony i odżywiony

Odnośnik do komentarza

Nasz rotek na co dzień je Maxi natural z biedry. I muszę przyznać, że nie możemy narzekać, on chyba też nie... Pies jest pełen energii, sierść się pięknie błyszczy. Miodzio :) A w międzyczasie pogryza jakieś smaczki, tylko w 100% naturalne.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2021 o 10:08, dariusz12 napisał:

Jakie przysmaki będą dobrym wyborem dla psa?

Przysmaki to tak raczej dajemy w formie nagrody za dobre sprawowanie ? Na co dzień oczywiście musi być dobrze zbilansowana wysokiej jakości karma dla dorosłego psa aby rósł zdrowo ? Dla nas Azor to członek rodziny więc gotujemy mu nawet wołowinę, chociaż karma z Empire Shop jest bogata w najlepsze mięso i inne składniki odżywcze, ale czasem robimy mu taki "Dzień dziecka" ? 

Odnośnik do komentarza

Daję suchą karmę ale po konsultacji z weterynarzem. Jest to karma Josera High Energy https://www.josera.pl/josera-high-energy.html z łososiem i lkarnityną oraz tauryna dla wsparcia funkcji serca To odpowiednia karma dla psów hodowlanych czy tez sportowych i bez zadnych konserwantow. Nie posiada w swoim składzie szenicy soi, cukru i produktów mlecznych także nie ma się nawet do czego przyczepic 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie karmy to jednak na pewno to na co powinnaś zwrócić uwagę to aby podawać mu odpowiednie porcje niezbyt duże żeby nie obył obciąży i unikać wrzucania resztek z obiadu. Co do samego wyboru to tutaj polecam sprawdzić karmy Specific na które nasz owczarek bardzo dobrze reaguje i nie ma problemów z układem trawiennym. My na przykład dla naszego pupila dajemy karmę Puppy Medium Breed która super się sprawdza w przypadku psów wymagających karm wysokoenergetycznych. 

Odnośnik do komentarza

Na portalu z ogłoszeniami Bazos znajduje się około 1000 ogłoszeń dotyczących jedynie zwierząt. Wśród nich znajdziesz przedstawicieli najbardziej pożądanych ras, takich jak shih- tzu, cocker spaniel, szpic miniaturowy, yorkshire terier, maltańczyk, chow-chow, labrador, wyżeł, pitbull, doberman, siberian husky, buldog francuski, jack russell terier i inne. Sprawdźcie porady dotyczące tego w jaki sposób kupić psa https://www.rdn.pl/news/gdzie-kupic-rasowego-psa

Odnośnik do komentarza

Odnośnie dobrej karmy to najważniejszy jest skład i oczywiście odpowiednie dawkowanie wiadomo że karmy mokrej dajemy objętościowo więcej bo zawiera więcej wody niż karma sucha. Ostatnim naszym odkryciem jest karma suszona z Doliny Noteci ma świetny skład bo ok 80% zawiera mięso oprócz tego warzywa i owoce nasza psinka zajada się karma jak nigdy. Sprawdzą się też jako przysmak na spacerach czy przy treningach w sumie mamy takie 2 w 1 karmę i smaczki w jednym opakowaniu ?.

Odnośnik do komentarza

Karma dla psa powinna być przede wszystkim odpowiednio dopasowana do rasy, wielkości i wieku psa, tym bardziej że wiele rasowych psów ma po prostu problemy z układem trawiennym m.in na zboża itd. U nas wygrywa jedna sprawdzona marka Specific dostępna w ofercie https://omegakarmy.pl/ bo jednak tutaj jest wszystko pod pelna kontrolą i nawet weterynarz je polecal i rzeczywiście mają pozytywny wpływ na jego stan zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...