Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika

Styl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika

Dziś pojechaliśmy na wycieczkę z rodzicami z matkami. Matka mojego chłopaka dziś już przeszła samą siebie.

Ma 52 lata ubrała taką krótką spódniczkę luźną, i jej podwiewało wszystko było widać i szpilki i koszulka z dekoltem że sama bym ją pożarła wzrokiem i dosłownie.

Znów moja chodziła w takich do połowy uda a teraz gdy wyszła z klatki miała taką sukienkę obcisłą no krótką i pytam się matki co ona tak na krótko to że przecież ma co pokazać odpowiedziała

Marcin się nie odzywał na moje nogi patrzył ale ciągle miałam przed oczami i za sobą matkę mojego chłopaka co jest ubrana jak no zdzira prawdę powiem

Dojechaliśmy nad staw i rozpakowaliśmy się Marcin zauważyłam że już nie patrzy na mnie tylko na swoją i moją matkę. Pomyślałam pewnie ma takie samo zdanie ze stare a jeszcze chcą dupą podniecać a Marcin że nasze matki to są prze dupy i szanujmy je i wyglądają cudownie jak na swój wiek. I patrzę a on wpatrzony we własną matkę bo coś tam robiła i wszystko na wierzchu a Marcinowi w to graj więc chciałam porozmawiać z matką ale ona mówiła ze Dorota wygląda bosko i że ona też mogła się tak luźno ubrać i nawet krócej 

Wkurzyłam się i rozdarłam się że szczują mi faceta i obrażona jestem do teraz i dosłownie syn zachwycał się teściową i swoją matką jak się wypina 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Samotna Matka 52

Myślisz ze on to by zrobił z własną matką? Czy z Twoją matką? Bo ja szczerze mieszkam z synem30 i córką 27 lat i syn ostatnio się zmienił nie rozmawia ze mną zamknął się w sobie. I córka nieraz mi zwróciła uwagę na ubiór czy że mi coś dobrego wyszło.

Zdradziła też że lubi jak się elegancko ubiorę czy właśnie w krótką mini co z jednej strony mnie ucieszyło ale z czasem dało do myślenia właśnie że on jest zdolny do wszystkiego i tak przeczytałam o waszych matkach i wpadłam że na w jakiś sposób działam źle na syna?

Bo jak wasze matki są takie no życiowe i otwarte to mogą to zrobić tylko teraz czy Twój Facet jest w stanie posunąć się tak daleko i też w końcu to jego matka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...