Skocz do zawartości
Forum

Styl


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pojechaliśmy na wycieczkę z rodzicami z matkami. Matka mojego chłopaka dziś już przeszła samą siebie.

Ma 52 lata ubrała taką krótką spódniczkę luźną, i jej podwiewało wszystko było widać i szpilki i koszulka z dekoltem że sama bym ją pożarła wzrokiem i dosłownie.

Znów moja chodziła w takich do połowy uda a teraz gdy wyszła z klatki miała taką sukienkę obcisłą no krótką i pytam się matki co ona tak na krótko to że przecież ma co pokazać odpowiedziała

Marcin się nie odzywał na moje nogi patrzył ale ciągle miałam przed oczami i za sobą matkę mojego chłopaka co jest ubrana jak no zdzira prawdę powiem

Dojechaliśmy nad staw i rozpakowaliśmy się Marcin zauważyłam że już nie patrzy na mnie tylko na swoją i moją matkę. Pomyślałam pewnie ma takie samo zdanie ze stare a jeszcze chcą dupą podniecać a Marcin że nasze matki to są prze dupy i szanujmy je i wyglądają cudownie jak na swój wiek. I patrzę a on wpatrzony we własną matkę bo coś tam robiła i wszystko na wierzchu a Marcinowi w to graj więc chciałam porozmawiać z matką ale ona mówiła ze Dorota wygląda bosko i że ona też mogła się tak luźno ubrać i nawet krócej 

Wkurzyłam się i rozdarłam się że szczują mi faceta i obrażona jestem do teraz i dosłownie syn zachwycał się teściową i swoją matką jak się wypina 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Samotna Matka 52

Myślisz ze on to by zrobił z własną matką? Czy z Twoją matką? Bo ja szczerze mieszkam z synem30 i córką 27 lat i syn ostatnio się zmienił nie rozmawia ze mną zamknął się w sobie. I córka nieraz mi zwróciła uwagę na ubiór czy że mi coś dobrego wyszło.

Zdradziła też że lubi jak się elegancko ubiorę czy właśnie w krótką mini co z jednej strony mnie ucieszyło ale z czasem dało do myślenia właśnie że on jest zdolny do wszystkiego i tak przeczytałam o waszych matkach i wpadłam że na w jakiś sposób działam źle na syna?

Bo jak wasze matki są takie no życiowe i otwarte to mogą to zrobić tylko teraz czy Twój Facet jest w stanie posunąć się tak daleko i też w końcu to jego matka 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...