Skocz do zawartości
Forum

gdzie zamówić oryginalne perfumy taniej


Gość Mirta

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie perfumy polecicie teraz na lato? Szukam czegoś słodkiego, ale takiego w dobrym guście, żeby też nie zadusiło innych w pracy. Zależy mi bardzo na czymś cytrusowym, ale nie koniecznie. Uwielbiam perfumy, ale zazwyczaj nosze słodkie i duszące zapachy...

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jak podoba Ci się jakiś zapach, a nie chcesz wydawać pieniędzy na pełnowymiarowy flakon to najlepiej kupić odlewkę. Ja tak robię. Mam zaufaną odlewnię perfum, która ma spory wybór zapachów w swoim asortymencie. Pakują odlewki w ładne flakony o pojemności 10ml. Wejdź sobie na https://odlewniaperfum.pl/ i zobacz jaki wybór. Ja mam kilka takich odlewek bo nie mogłam się zdecydować na jeden zapach. Zapachy oryginalne więc masz pewność ? 

Odnośnik do komentarza

Z tym porównywaniem cen w necie to nie do końca dobry pomysł. Niektóre sklepy (szczególnie duże drogerie) aby mieć super atrakcyjną cenę na produkt sprzedaje perfumy nieoryginalne lub stare... Trzeba mieć to na względzie, że dany zapach jeśli ma podejrzanie niską cenę to coś jest na rzeczy. Lepiej kupić już drożej ale w sprawdzonym miejscu,

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2021 o 21:44, Gość noemi napisał:

Myślę, że jak podoba Ci się jakiś zapach, a nie chcesz wydawać pieniędzy na pełnowymiarowy flakon to najlepiej kupić odlewkę. 

jeśli budżet jest ograniczony to wybierzcie coś z zakładki promocje na Aleperfumerii, tam spore obniżki często mają.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto kupować oryginały - nie dość, że pachną lepiej, są też trwalsze i wydajniejsze od podróbek. Co do cen, kupując w odpowiedniej perfumerii na pewno nie przepłacisz - na AlePerfumeria.pl mają dobre ceny i często można trafić na promocje.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak! Podróbki też mogą różnić się zapachem, a o trwałości to nawet nie wspomnę. Nie nie, jak już to tylko oryginały.Oczywiście, że tak! Podróbki też mogą różnić się zapachem, a o trwałości to nawet nie wspomnę. Nie nie, jak już to tylko oryginały.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś myśłałam, że nie możliwe jest niedrogie kupienie oryginanych perfum, a jak komuś się to udało, byłam pewna, że nieświadomie kupił podróbę. Odkąd natknęłam się na ofertę:  https://aleperfumeria.pl/pl/ wiem już, że jest to możliwe. W dostępnej pod tym adresem perfumerii często organizowane są super promocje, a ceny perfum i tak są w dobrych cenach. Perfumeria zainteresowała mnie też bardzo szerokim wyborem perfum, wśród których dla każdego znadzie się coś odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...