Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
seb-4

Kolka nerkowa-kiedy puści

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W piątek w pracy dostałem silnego bólu brzucha oraz towarzyszyły wymioty. Myślałem że jest to zapalenie wyrostka, udałem się do szpitala, gdzie po przyjęciu i zrobieniu badań takich jak: prześwietlenie klatki piersiowej i brzucha oraz tomograf jak i badania krwi i moczu po wynikach okazało się że jest to kolka nerkowa. Dostałem kroplówki oraz zastrzyki i mnie wypuścili. Wychodząc dostałem recepte na leki takie jak Cipronex 2x1, Scopolan 3x, Poltram Cmobo 3x1, oraz skierowanie na odział urologii (w szpitalu w którym byłem nie ma tego odziału). Tam zrobiono USG i stwierdzono kamień wielkości 3mn do "urodzenia". Niestety od tamtego czasu mino brania leków dostaje silne bóle więc biorę przepisane tabletki oraz dodatkowo ketonal oraz no-spe. W jaki sposób mogę przyspieszyć wydalenie kamienia oraz ile czasu mogą trwać te bóle?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...