Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mój okres trwał od 12 do 16 czerwca.moje cykle trwają zazwyczaj 26-28 dni.Mam aplikacje z ktorą moje okresy sie zgadzają i zawsze mi wszystko pasuje.Wedlug niej 20 czerwca mialam pierwszy dzien plodny uprawialam z chlopakiem seks analny z glupoty bez zabezpieczenia.Godzine wczesniej mial wytrysk poza mną,boje sie ze preejakulat mogl dostac sie do mojej pochwy wiec wzielam tabletke Escapelle po 14 godzinach.5 dni po tym dostalam 3 dniowego krwawienia ze skutkami ubocznymi zmeczenie bole glowy i brzucha i uderzeniami gorąca.Dzisiaj mialam dostac okres a nie mam go czuje tylko mocny dosc ból lewego jajnika uderzenia gorąca i bol glowy.Dodam ze od kilku miesiecy cierpie na PMS,bardzo bolące okresy oraz mam niedoczynnosc tarczycy od 2 lat ktora jest w normie aktualnie.Zauwazylam ze odkąd wzielam tabletke dzien po zaczely wypadac mi wlosy.Stresuje sie bardzo co tez nie pomaga jak to jest z tym okresem po tej tabletce?

Odnośnik do komentarza

Sama aplikacja to nie wszystko. Trzeba kontrolowac poziom lh, ja mam do tego tester owulacyjny Afrodyta Smart, który również ma aplikacje na telefon, ale wyliczenia są w oparciu o poziom hormonu lh i innych danych wprowadzanych do aplikacji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...