Skocz do zawartości
Forum

Olej CBD pomaga w chorobie nowotworowej?


Gość Bartek z gdynii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek z gdynii

 niedawno dowiedziałem się że moja mama ma nowotwór jelita grubego.Teraz czeka na operację. Chciałem kupić mamie jakieś suplementy czy lekarstwa wzmacniające organizm podczas leczenia. Zaznaczam że nie chodzi tu o cudowne środki zastępujące medycynę ale raczej pomocnicze stosowania równolegle zleczeniem. Za namową znajomej (jej ponoć pomogło) kupiłem olej CBD 10%   decarboxylowany  https://konopiafarmacja.pl/krople-cbd/186-essenz-olej-cbd-10-dekarboksylowany-15-ml.html  .... mają też sklep online jakby komuś było nie po drodze ....  Mimo doradztwa fachowego i tylu pozytywnych opinii na temat olejków CBD co naczytałem na forach jestem sceptyczny co do jego "ogromnych możliwości" - ale nawet jak te CBD  nie pomaga to przynajmniej mama czuje się lepiej bo ma świadomość że coś robi.  Macie jakieś doświadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Gość Bożena

swędzenie skóry szyi poprzedzało moją diagnozę o złośliwym nowotworze piersi i mimo iż zgłaszałam to lekarzom bagatelizowali ten fakt a wręcz byli zdziwieni Tylko dzięki własnej dociekliwości i zrobionym badaniom prywatnie zdiagnozowano nowotwór w początkowym stadium , po usunięciu nowotworu swędzenie ustało. wspierałam się wtedy  olejkami CBD  za radą pielegniarki na onkologi i  wierzę że dzięki   kroplą CBD  zero przerzutów bo ma takie właściwości blokujące !!!  dzieki CBD miałąm apetyt dobrze się wysypiałam więc to też miało duży wpływ na moje wyzdrowienie

Odnośnik do komentarza
Gość olej CBD działa

Rak u taty wykryty w lutym zeszłego roku . Lekarze dali mu kilka miesięcy życia na onkologi pacjent tam leczący się tacie poradził właśnie to CBD 10% - Świeże wyniki rezonansu - choroba cofnęła się o 40%. Zaznaczam tylko, że to rak w IV notabene ostatniej fazie, więc lekarze nie dawali żadnych szans a teraz przychodzą i robią "rybkę".... Cóź nauka i medycyna jest potrzebna, ale nie można jej zawierzać w 100% tylko szukać innych rozwiązań oczywiście w granicach rozsądku. Lekarze mówią, że to cud....wiec polecam olejki CBD przy chorobach nowotworowych bo wiem ze pomagają  ! ale warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł  coraz więcej jest punktów gdzie można zamiast olejku kupić wodę znam taki już przypadek ?

Odnośnik do komentarza

kogoś kto tym pokieruje. Jak sam nie znasz tematu to polecam na FB profil Andrzej Andrew - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917, gdzie masz grupę laboratoryjną, która odpowiada za układanie terapii konopnych i wtedy masz pewność, że to faktycznie będzie ułożone na takim poziomie jak należy. Z tego moim zdaniem warto będzie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Gość olej CBBD pomaga !

ja opowiem moją historię ku przestodze aby słuchać jakie ciało nam wysyła sygnały u mnie było tak, swędzenie skóry szyi poprzedzało moją diagnozę o złośliwym nowotworze piersi i mimo iż zgłaszałam to lekarzom bagatelizowali ten fakt a wręcz byli zdziwieni , dopiero po usunięciu nowotworu swędzenie ustało. wspierałam się też olejkami CBD  za radą pielegniarki na onkologii w poznaniu na garbarach  i kupiłam  olej CBD 5 % decarboxylated Konopnej Farmacji na Ratajczaka w Poznaniu podaje adres dlatego  że warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł  podejrzewam że też można zamówić coraz więcej jest punktów gdzie można zamiast olejku kupić wodę znam taki już przypadek ? 25 kropel dziennie tak mi doradzili w tym punkcie a z tego co słyszałam mają bardzo duże doświadczenie ...  i wierzę że dzięki  CBD temu zero przerzutów bo ma takie właściwości blokujące !!!  Tylko dzięki własnej dociekliwości i zrobionym badaniom prywatnie zdiagnozowano nowotwór w początkowym stadium.Lekarz nawet protestował i nie chciał mi zrobić punkcji gdyż uważał że to za mała zmiana. A więc obserwujmy własne ciało ono wskazuje nam że dzieje się coś złego.  Więc jeśli chodzi o doradztwo to tez polecam tą aptekę bo kupić olej CBD i nie wiedzieć jak dawkować nie ma to sensu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...