Skocz do zawartości
Forum

Dentysta


Gość miki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hankallla

Jeżeli chodzi o dobrego dentystę, to szczerze polecam przychodnię Dental w Lublinie, ona znajduje się na ulicy Lwowskiej. Tam chodziłam na przykład do ortodonty, gdzie miałam aparat nakładkowy invisalign, który super się nosiło. Ten aparat jest przezroczysty, można go zdejmować, np. do mycia zębów, czy do jedzenia, więc można zadbać o zęby dokładnie podczas całego tego procesu, cenowo aparat wyszedł opłacalnie. 

Odnośnik do komentarza

Ja mogę polecić swojego dentystę, do którego chodzę od lat. Ten specjalista przyjmuje w centrum stomatologicznym New-Dent w Lublinie, naprawdę warto się tam wybrać. Ja chodziłam kiedyś do ich ortodonty, dzięki któremu mam idealnie proste zęby. Wybielam tam też regularnie zęby, cenowo się to tam opłaca, a wybielanie jest szybkie i przebiega całkowicie bezpiecznie. Ostatnio by lam u nich na leczeniu kanałowym zęba, które przebiegło całkowicie bezboleśnie. 

Odnośnik do komentarza

Moje zęby potrzebowały interwencji dentysty. Od dawna nosiłam się, z zamiarem pójścia, ale zawsze jakoś to odwlekałam, do czasu aż dopadł mnie ból zęba. Na szybko zarejestrowałam się do dentysty w gabinecie Matraszek Stomatologia w Krakowie. Tam otrzymałam profesjonalną pomoc, dobre znieczulenie, dzięki czemu leczenie było bezbolesne. Do tego cenowo wszystko wyszło korzystnie. Miejsce zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość ginka22

A czy ktoś  z was może kojarzy również klinikę  Artodonto http://artodonto.pl  ? Pytam, ponieważ mam do wyrwania ząb, który już od długie czasu boli i  nie da się go naprawić , bo za wiele z niego nie zostało. Czy warto rzeczywiście wybrać się do tego punktu? Czy faktycznie leczą tam zęby bezboleśnie?

Odnośnik do komentarza

Nie da się ukryć, że regularne przeglądy stomatologiczne mają ogromne znaczenie w zachowaniu prawidłowego stanu zdrowia zębów i dziąseł. Jednak znaleźć odpowiedniego dentystę, nie jest tak łatwo. W sieci można znaleźć artykuły, które podpowiadają, czym się kierować przy wyborze odpowiedniego dentysty. Jeden z nich można znaleźć pod adresem: https://alfanews.pl/jak-znalezc-dobrego-dentyste-w-warszawie/

Edytowane przez kasinkamala
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...