Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marta

Drogeria internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karo33

Nad czym się tutaj zastanawiać? Chodzi w końcu o to, by jak najlepiej poradzić sobie w kontekście dobierania odpowiednich produktów dla siebie. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzały do  https://mintishop.pl/ i sprawdziły tę drogerię. To świetna opcja, bo mają w ofercie bardzo dobre jakościowo produkty, na które koniecznie powinnyście zwrócić uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Oferta sklepu www.tiande.net.pl to bardzo dobry wybór jeśli będziesz szukać produktów, dzięki którym możliwe będzie np.

zatrzymanie wypadania włosów. Pod tym kątem jest to dobry wybór. Sklep ma produkty z Tybetu, ale to nie powoduje

problemów jeśli chodzi o szybką realizacje wysyłek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klaudiaa

Myślę, że też każdy ze mną się zgodzi, że również drogeria Vica jest tutaj godna polecenia. Ja sama teraz planuje kupić tam produkty takie, jak  szampon bambi , kremy pielęgnacyjne, chusteczki wilgotne dla dziecka itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...