Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marysia

możliwość ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marysia

witam. staramy się z mężem o dziecko bezskutecznie od dwóch lat, jednak teraz spóźnia się jak nigdy, ale kochaliśmy się ostatnio w ostatni dzień mojej miesiączki (w sumie to było juz takie końcowe plamienie). cykle mam regularne, dlatego nie podejrzewałam ciąży, jednak czy to w ogóle jest możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga

jak poprzesuwało się, to możliwe. dlatego warto kontrolować płodnośći zapisywać cykle. Zobacz termometr owulacyjny MySense. badasz temperaturę, zapis masz w aplikacji w telefonie, gdzie podajesz dodatkowe info o cyklu (śluzie, diecie, lekach itd.) i na podstawie wszystkiego masz wyliczane dni płodne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej wykonać test ciążowy w takiej sytuacji. I jeśli wyjdzie pozytywny to zapisać się do ginekologa. Ja o ciąży dowiedziałam się dopiero w 10 tygodniu ale wiem, że są młode mamy które czują praktycznie od razu. Ciąża to czas kiedy trzeba szczególnie zadbać o siebie i o swoje maleństwo, na pewno warto wykonać badania prenatalne, szczególnie godnym polecenia jest test NIFTY https://www.testdna.pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/ bo wykazuje się wysoką czułością a nie stwarza ryzyka poronienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...