Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość incelWwo

W jakim wieku zaczełyście myśleć o seksie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość incelWwo

ja w drugiej klasie szkoły podstawowej, miałem wyobrażenia i myśli o tym i to już takie perwersyjne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ktoś

Frajer I parówa. Czyli kilkadziesiąt lat myślisz o seksie i dalej jesteś prawiczkiem? Frajer I parówa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KrólKarol

Ja chodziłem do szóstej lub siódmej klasy. A zaczęło się od tego że przez przypadek zobaczyłem biust starszej siostry mojego kolegi z klasy. Kiedyś po szkole poszedłem do niego i z rozpędu wszedłem do łazienki gdy ona tam była i się wycierała po kompieli. U mnie w domu był zwyczaj zamykania drzwi na klucz gdy ktoś korzysta, a u niego zapalone światło informowało o tym że ktoś jest w łazience. Otworzyłem drzwi i zobaczyłem jak stała przed lustrem i energicznie wycierała głowę. Widok jej kołyszących piersi był ze mną przez długie lata. 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam

Ja w przedszkolu.Podobal mi sie Michal ze starszakow I bylam tak napalona,ze wlazilam mu do lozka podczas lezakowania.On niestety byl zakochany w przedszkolance😭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala18

Wychodzi na to że dość późno bo dopiero w liceum. I był to mój nauczyciel WFu. W sumie były to piękne czasy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...