Skocz do zawartości
Forum

Dobry salon fryzjerski w okolicach Ożarowa


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś miejsce w Ożarowie, gdzie ewentualnie warto się wybrać na paznokcie, może jakiś fryzjer, który również będzie w tym samym miejscu działał. Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone miejsca i możecie dobry salon polecić to byłoby spoko. Zależy mi na takich opcjach, gdzie faktycznie będzie to dobrze zorganizowane, estetycznie i usługi będą na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jeśli chodzi o Ożarów Mazowiecki można liczyć na salon Nika na Poznańskiej osiedle KABEL. Zarówno jeśli chodzi o pielęgnacje włosów jak i stylizacje. Żona się tam strzyże, czesze, ja korzystam z usług strzyżenia .Oboje jesteśmy zadowoleni, a przy tym jednocześnie ceny także sensowne więc pod tym kątem także dla nich duży plus.

Odnośnik do komentarza
Gość Julianna26
W dniu 17.06.2021 o 13:36, lbeahan napisał:

Czy ktoś z Was próbował na własną rękę przefarbować włosy na blond? 

Tak ale efekt był średni, dlatego polecam wizytę u specjalisty ;-) Ja w Wwa to chodzę do Magii Blondu na Wilanowie i bardzo polecam. Cieszę się czystym, chłodnym blondem  

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.06.2021 o 16:55, Gość orika napisał:

Ja też wolę dojechać do sprawdzonego fryzjera nawet na drugi koniec miasta, niż szukac kogoś blisko i żałować. Kogo polecacie w Magii Blondu?

Ja polecam Panią Danusie Cyboroń, zawsze wychodzę zadowolona ? Jest przesympatyczną osobą a zarazem bardzo profesjonalną 

Odnośnik do komentarza

Łapcie link do tej aplikacji -  https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394 . To kolejna apka ułatwiająca życie ? Można dzięki niej zapisać się do fryzjera w okolicy czy też kupić kosmetyki. Wygodnie się z niej korzysta, a jest w pełni darmowa więc naprawdę warto. Coraz więcej salonów w niej jest i myślę, że będzie to szło w jeszcze lepszym kierunku. 

Odnośnik do komentarza

Nie tak łatwo wybrać dobry salon fryzjerski, dlatego ja postawiłam na polecenia moich znajomych. Wybrałam się do Akademia Perfect Hair i muszę przyznać, że to naprawdę świetne miejsce. Doskonale znają się na modelowaniu czy koloryzacji włosów, więc na pewno nie wyjdziecie stamtąd rozczarowani swoim odbiciem w lustrze:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...