Skocz do zawartości
Forum

Dieta


Gość Mirek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm BMI masz w porządku, ale jeśli taka waga Ci przeszkadza to rozumiem :) Ja skupiłabym się początkowo na zmianie nawyków żywieniowych i robiła to stopniowo. Może skorzystaj z jadłospisu online albo diety pudełkowej? Większość osób myśli, ze to tylko na chudnięcie, ale są w błędzie, chodzi właśnie o zmianę nawyków. Możesz przejrzeć sobie oferty diet bo są bardzo różne, od specjalistycznych dla osób z chorobami po zwykłe domowe obiadki ;) Myślę że przy odpowiednio dobranej kaloryczności to powinno przynieść efekt ;)

Odnośnik do komentarza

Wejście siłowe muscle up można wykonywać na drążku, na linach TRX lub na kółkach gimnastycznych. Oczywiście najpopularniejsze, i zarazem najtrudniejsze, jest muscle up wykonywane na drążku. Jeśli więc udasz się na siłownie skorzystaj z takiego ćwiczenia - https://www.budujmase.pl/trening/muscle-up-czyli-zrobic-wejscie-silowe.html jest naprawdę świetne. 

Odnośnik do komentarza
Gość sabinaaa

 Nie wieim ile masz klilo ale nie które panie chcą być jak szkieletory wiec to jest modne teraz więc się nie przejmuj .....ostanio widziałąm na TVN jak Małgorzata  Rozenek czy teraz Majdan ma swój program jak wraca do formy   po dziecku  no i wskoczyła na wagę ma 61 kg  !!!! i odchudza się i torturuje to oczy zrobiłam to ile chce ważyć 30 kg hehe  ja miałam o wiele więcej więc jak masz taki problem jak Rozenek polecam Ci nic nie robić ... a jesli masz rzeczywiście nadwagę to polecam CI  kanabialice bo podejrzewam że tak tortutorać się nie będziesz mieć sił... bo nikt ci za to nie bedzie płacił jak tej Pani ? więc czasem jest tak dieta sport i waga stoi ? można jeść tyle błonnika warzyw itd i nic nie daje za rada koleżanki zaczełam stosować kanabialice -  twierdzi ona że kanabialica  nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale też hamujące aktywność enzymów, które prowadzą do odkładania tłuszczów w organizmie. zaueażyłam że na ty sporo schudła ale stosowała dłużej niż ja .... Widzę już pewne efekty - straciłam 3 kg po miesiącu picia codziennie  w promocyjniej cenie kupywałam tu  https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html l i lepiej z tej strony kupcie jeśli macie problem bo są twż strony gdzie zostawia się numer telefonu i oni oddzwaniaja ale nie polecam bo będą co drugi dzień wam wydzwaniać jak tej mojej koleżance co poleciła mi kanabialica heheh 

Odnośnik do komentarza

Dieta dobrze zbilansowana to przede wszystkim taka propozycja, gdzie faktycznie masz dietę dostępną w takiej formie, która dla Ciebie jest atrakcyjna tak jak w przypadku www.mojcatering.com. Tutaj masz właśnie tą wygodę, że możesz kształtować taką dietę, takie dania, które właśnie dla Ciebie będą wydawały się tą najlepszą opcją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...