Skocz do zawartości
Forum

Czy ja jestem chora?


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakis 3 miesięcy nie mogę jeść cebuli, jaj oraz czosnku. Smak tych rzeczy całkowicie mi się zmienił oraz nie wytrzymuje ich zapachu, bardzo mi śmierdzą. Wspomnę ze w październiku chorowałam na koronawirusa. Mam tez dziwny zapach potu oraz moczu. Gdy się umyje to czuje zapach taki sam jak śmierdzi mi cebula już po godzinie. Jakby całe cialo mi prześmierdło tym zapachem. Nawet jakbym chciała pójść do lekarza to nawet nie wiem do jakiego. Mam 18 lat czy to dalej jest jakis etap dorastania lub objawy koronawirusa? Nie mam pojęcia co robić :(( 

Odnośnik do komentarza

Być może to skutek uboczny po covid. Pozostaje czekać, aż organizm sam sobie poradzi. Dziwne, że nie jesz cebuli, a pot Ci śmierdzi cebulą, może z przewrażliwienia. W każdym razie skonsultuj się z lekarzem rodzinnym, po przechorowaniu covid dobrze też zrobić podstawowe badania laboratoryjne. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość ka-wa napisał:

Test na wirusa też możesz zrobic, bo zdarzają się reinfekcje, tym bardziej skonsultuj się z lekarzem rodzinnym, bo z dorastaniem to nie ma nic wspólnego. 

 Dziękuje bardzo za odpowiedz, może faktycznie mam jakieś przewrażliwienie bo wszędzie czuje ta cebule ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...