Skocz do zawartości
Forum

Aranżacja wnętrz


Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie pomyślcie o zamaskowaniu wszelkich rurek i kabli, żeby nie było na wierzchu. Tutaj https://www.golddoor.pl/pl/products/oslona-obudowa-do-rur-17588.html są dostępne ciekawe osłony, które nie tylko ładnie się prezentują, ale również stanowią zabezpieczenie. Nie jest to duży wydatek, a korzyści wiele. Zastanówcie się koniecznie nad tego typu rozwiązaniem. 

Odnośnik do komentarza

Mam podlogowke w całym domu i jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza że w moim domu tylko kuchnia na dole ma zwykle okno i łazienka na dole malutkie, natomiast w reszcie domu mam okna balkonowe, duże i grzejniki musiałabym mieć na ścianie czego sobie absolutnie nie wyobrażałam, druga sprawa nasze pokoje na górze są średniej wielkości co też zadecydowało, że szkoda miejsca na grzejnik. 

Jedynie w jednej większej łazience zainwestowałam w grzejnik łazienkowy typu drabinka. Jest to grzejnik elektryczny tak więc nie jestem połączony z ogrzewaniem podłogowym. I sprawdza mi się super, jestem mega zadowolona. Szczególnie, ze instalacja nie kosztowała mnie wiele (kupowałam w leroy merlin - nie szpeci łazienki, poniżej masz zdjęcie mojego modelu)

Mieszkałam przez 27lat w domu z grzejnikami i przeżyłam, teraz nie mam i jestem zadowolona tak samo, a nawet bardziej. A co do prania, w pralni pranie suche jest już po ok 10h, mi to pasuje, wieczorem wieszam, rano mam już suche ?

Grzalki_710.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja korzystałam z pomocy projektantki - bez niej nasza kuchnia nie byłaby tak super zagospodarowana. Pewnie korzystalibyśmy z utartych już układów. Kuchnie mamy raczej w problemaycznym ułożeniu, bo jest to pomieszczenie przechodnie. Aga zaprojektowała nam super przytulne i nowoczesne wnętrze- nie biało biało i jeszcze raz biało  jest drewno, są przepiękne płytki na podłodze, szkło na ścianie między blatem i meblami (wspaniały wynalazek do kuchni, czyszczenie totalnie bezproblemowe), ściana kredowo-magnezowa obok kuchni (strzał w 10!) i granatowa ściana przy stole.

Jeśli szukacie doświadczonego biura projektowania wnętrz, polecam kontakt z Marengo https://marengo-architektura.com/ Z uwagi na duże doświadczenie.

3-300x300.jpg

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o nowoczesne urządzenie kuchni? W sieci znalazłam te kolekcje mebli Natura - https://verle-home.com/kolekcja-natura-niebanalne-rozwiazanie-na-lata-i-modna-alternatywa-dla-kazdego-stylu/. Taki zestaw to nie tylko odpowiedź na najświeższe aranżacyjne trendy, ale też uniwersalny sposób na zaaranżowanie przestrzeni w różnych stylach – zaczynając od tych z naturalnym rodowodem, a kończąc na tych bardziej nowoczesnych, miejskich i hi-tech. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś z Was szuka sprawdzonego studia dekoracyjnego zajmującego się dystrybucją ekskluzywnych produktów do aranżacji wnętrz domów, to zdecydowanie polecam Wam strone, na której znajdziecie ofertę firmy Rzecz Gustu, która w ofercie posiada m.in. sztukateria drzwiowa . Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, aby uzyskać jak najlepsze możliwe rezultaty.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysł na remont i aranżację domu podpowiedział mi kolega, polecając firmę Des Concept Space z Radomia, która poza wysokiej jakości materiałami oferuje pomoc swoich kreatywnych projektantów. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta, przy użyciu materiałów dostępnych w ich ofercie wykonają projekt oraz wizualizację do zatwierdzenia. Oczywiscie gdy klient będzie miał uwagi do projektu, naniosą niezbędne poprawki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...