Skocz do zawartości
Forum

zakochałem się w koledze z klasy i bardzo chciałbym mu o tym powiedzieć - czy powinenem?


Gość _Natan_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Natan_

Witam. Mam na imię Natan i mam 17 lat i mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu jestem bardzo zakochany w koledze z mojej klasy :(
Wcześniej starałem się bronić przed tym uczuciem, ale coraz bardziej uświadamiam sobie, że ja za nim po prostu szaleję... Mam z nim bardzo dobry kontakt, nawet teraz podczas zdalnych bardzo często się spotykaliśmy i spotykamy ale wiem że on mnie pewnie traktuje tylko jak kolegę, a ja bardzo chciałbym czegoś więcej :( Za każdym razem kiedy go widzę mam motylki w brzuchu, czuję że chciałbym się do niego mocno przytulić, złapać go za rękę, pocałować go... Do tego wszystkiego coraz częściej łapie się na tym że robię się przy nim coraz bardziej nieśmiały, coraz częściej się przy nim wstydzę... Boję się, że on woli dziewczyny ale z drugiej strony często słyszę komplementy od niego skierowane w moją stronę które dają mi nadzieję, że on też chce czegoś więcej. Jestem cały rozanielony kiedy mówi mi "ale Ty masz długie rzęsy", "ale masz słodkie dołeczki w policzkach", "masz piękny uśmiech", "słodko się rumienisz" itp. I to wszystko coraz bardziej uświadamia mi że może powinienem zebrać się na odwagę i wyznać mu swoje uczucia? Ale boję się że to ja sobie zbyt wiele obiecuję i że go stracę przez to wyznanie, a z drugiej strony kocham go bardzo i chcę żeby on kochał mnie. Nawet ostatnio jak siedzieliśmy wieczorem na dworze spytałem czy nie jest mu zimno bo jak coś to mogę oddać mu swoją bluzę na co on się uśmiechnął do mnie tak słodko i się zarumienił i wziął ode mnie tą bluzę i powiedział "ale milusia" i że pachnie mną i powiedział to tak słodko bardzo i to było takie kochane dla mnie... Ciągle niby przypadkiem ocieram się też o niego i szukam ciągle pretekstów do tego żeby go dotknąć albo przytulić ale nie tak poklepać się tylko po ramieniu tylko przytulić się do niego tak jak chłopak z dziewczyną i tulić się z nim tak mega długo... Proszę powiedzcie mi czy powinienem wyznać mu swoje uczucia? :( Myślę że on też woli chłopaków i daje mi wyraźne sygnały że też chciałby czegoś więcej i mam nadzieję, że tak właśnie jest bo chciałbym bardzo żebyśmy zostali w końcu parą :( Do tego nigdy nie mówi mi nic o żadnych dziewczynach, że któraś mu się podoba itp. Myślałem o tym żeby kupić mu w prezencie misia z serduszkiem z napisem "Kocham Cię" i  mu go dać w prezencie albo napisać mu list miłosny - co o tym myślicie? Mnie naprawdę bardzo na nim zależy :( Ale naprawdę nie wiem jak zabrać się do tej rozmowy z nim, tej w której powiedziałbym mu wszystko co do niego czuję, no i nie ukrywam że mam też cichą nadzieję, że może to on zrobi to pierwszy... Co wy byście zrobili na moim miejscu? Czy powinienem w końcu zebrać się na odwagę i wyznać mu to co do niego czuję? 
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i przeczytanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ksiądz

Z tą parą to na ulicy lepiej uważaj ... Kibole mogą cb na przykład napaść . Albo Jacuś . Bo mnie ostatnio dresiarze spod żabki zaczepili i chcieli pobić 

tylko dlatego , ze miałem ładnie zrobione brwi 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Dariusz
W dniu 15.05.2021 o 13:26, Gość _Natan_ napisał:

Proszę powiedzcie mi czy powinienem wyznać mu swoje uczucia? ? Myślę że on też woli chłopaków i daje mi wyraźne sygnały że też chciałby czegoś więcej i mam nadzieję, że tak właśnie jest bo chciałbym bardzo żebyśmy zostali w końcu parą ?

Nie wychylaj się z tym bo w Twoim wieku lepiej nie dostać łatki geja. Skoro on Ci daje sygnały, to odzwierciedlaj mu to samo. Do dziewczyn też się nie mówi od razu wprost bo czują się osaczone, a Ty masz jeszcze więcej powodów żeby być ostrożnym. Otwartość mogłaby teraz wszystko zniszczyć. Nie miej tylu rozterek o ile to możliwe.

Odnośnik do komentarza

brzmi poważnie ale ja bym nie wyskakiwała póki co z takim wyznaniem, zobaczysz jeszcze jak się potoczy to wszystko dalej 
możesz również mówić mu miłe rzeczy, możecie się spotykać dalej itd. ale póki co wstrzymałabym się z prezentami czy listem miłosnym 
możesz ewentualnie podpytać go czy się mu ktoś podoba ;) albo powiedzieć „cieszę się, że Cię mam” lub „cieszę się, że mamy taki dobry kontakt” i położyć mu głowę na ramieniu 
jeśli wasza znajomość dalej będzie się rozwijać w takim kierunku to wtedy ewentualnie możesz pomyśleć o tym żeby wyznać mu swoje uczucia a odradzam Ci to póki co tylko po to że w razie gdyby nie poszło to po twojej myśli żebyś nie miał potem ciężkiego życia w szkole bo niestety wiesz jak jest i wiesz jak może być, nie każdy jest tolerancyjny... :/ niestety 

w każdym będę trzymać kciuki za Ciebie i za to żeby to wszystko poukładało się potem po twojej myśli;) a jeśli tak będzie to życzę Wam dużo miłości ❤️
trzymaj się;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...