Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój statni stosunek bez zabezpieczenia 21.02 (pierwszy dzień po okresie). Na początku marca zaczęły boleć mnie piersi niby jak na okres(innych objawów "ciążowych" nie było) , ale ból był inny niż zwykle i za wcześnie,bo ok 2 tyg przed. Miesiączkę dostałam 17.03 i trwała 5 dni(byla normalna). Kilka dni po okresie znów zaczęły boleć mnie piersi i zaczęły się powiększać,sutki powiększyły się i trochę sciemniały. Zrobiłam betę 28.03 wynik <1.2 przy normie <5 dla kobiet nie będących w ciąży. Następny okres 15.04 trwał 5 dni ale był mniejszy niż poprzedni. Następna beta 27.04 <1.2.piersi nadal bolą i są większe. 28.04 poszłam do ginekologa i po usg stwierdził że nie jestem w ciąży a odnośnie piersi stwierdził mastopatie i na usg piersi kilka torbieli w jednej z nich. Co może być przyczyną powiększenia i bolesnosci piersi? okres dojrzewania już dawno za mną , jeśli nie jestem w ciąży, nie przytyłam, nie biorę leków hormonalnych. Tarczyce mam ok 1.318. Jedyne co to prolaktyna którą mam trochę podwyższoną 23,6 a granica jest do 25.co może być powodem takiej sytuacji? Dodam że zrobiłam jeszcze jedną betę 06.05 wynik ujemny <1.2.czy ciąże po prawie 3 miesiącach od tego stosunku można wykluczyć? (od tamtego czasu nie współżyłam)piersi od czasu do czasu bolą, są trochę większe a szczególnie ta w której mam torbiele. (jest większa od drugiej i bardziej nabrzmiała) . Aktualnie czekam na 3 okres po tamtym "wypadku" . Dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza

Powinnas napisac sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie ztobątobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie uzyskasz odpowiedźi. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...