Skocz do zawartości
Forum

Jestem jakiś dziwny


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 32 lata i mam chyba problem. Otóż od jakiegoś 25 roku życia przestałem siebie lubić, akceptować, cały czas mówię sobie że jestem nikim, szmaciarzem, chu***, zerem, itp... Czasami mam wielką chęć ze sobą skończyć żeby nie męczyć ludzi na tym świecie...

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.05.2021 o 16:23, Gość Karol napisał:

Otóż od jakiegoś 25 roku życia przestałem siebie lubić, akceptować, cały czas mówię sobie że jestem nikim, szmaciarzem, chu***, zerem, itp...

Ale dlaczego tak o sobie twierdzisz? Masz wg siebie jakieś powody ku takiej opinii? 

Problem jest w Tobie samym. Możesz sobie próbować pomoc, tylko pytanie jak wyżej, czy chcesz?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2021 o 22:23, laurette napisał:

Ale dlaczego tak o sobie twierdzisz? Masz wg siebie jakieś powody ku takiej opinii? 

Problem jest w Tobie samym. Możesz sobie próbować pomoc, tylko pytanie jak wyżej, czy chcesz?

Chcę sobie pomóc. Chcę to zmienić tylko nie wiem jak..

Odnośnik do komentarza
Gość Average

Wiem coś o tym ...? dokładnie mam to samo ,,zdziwaczenie'' moje myślenie o sobie jest totalnie negatywne.Nienawidze siebie od stóp po czubek głowy najchętniej urwałabym sobie łeb żeby nie myśleć jakim jestem wyrzutem społeczeństwa.Mam już tak od 17 lat i z roku na rok staję się gorszym człowiekiem a przede wszystkim coraz bardziej dziwnym? Jak to zmienić nie mam pier*****enego ?pojęcia 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2021 o 00:07, Gość Karol napisał:

Chcę sobie pomóc. Chcę to zmienić tylko nie wiem jak..

Ciężką pracą nad sobą. Tak, to jest cięzka praca, którą samemu trzeba przerobić w takich sytuacjach, lub z pomocą (a najlepiej z pomocą kogoś dodatkowego i fachowewgo) terapeuty. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...