Skocz do zawartości
Forum

Czy to skutki uboczne?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Krzysiek 30lat od ponad 3lat biore parogen i miansec mam problemy z depresja i tak dalej natomiast do rzeczy. Od jakiegos czasu zaobserwowalem u siebie dosyc spory wysyp jakichs dziwnych krostek na barkach za uszami pod kolanami dodam ze po tych lekach pocę sie niesamowicie niema znaczenia czy na dworze jest -20 czy +20 czasami po nocy na przescieradle zostaje po mnie mokra plama od potu krostki ktore mam nie swedza na poczatku sporadycznie pojawily sie z poltorej roku ttemu teraz zaowazylem ze robi sie ich coraz wiecej najbardziej bolesne sa na barkach przesylam 2 zdj i prosze o jakies rady moze ktos mial podobnie.

Dzieki i pozdrawiam wszystkich.

IMG_20210514_155014390~2.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak czytaj dokładnie ulotkę. I teraz jeszcze, od jak dawna to się pojawiło? Wcześniej tego nie było? Może w między czasie zacząłeś coś jeszcze brać choćby jakiś nieistotny lek lub suplement? Chodzi mi o to że może występuje jakaś interakcja o której nie wiesz? Ja bym także sugerowała konsultacje z lekarzem bo samemu to można tak gdybać.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...