Skocz do zawartości
Forum

Włosy, jak


Gość Alicja223

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alicja223

Hej Ho, Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyborem kliniki do przeszczepu włosów. Mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Więc w grę wchodzi Warszawa. Pomoże ktoś może ? Był ktoś w podobnej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli tylko macie problem z wypadaniem włosów, to uważam, że trzeba przede wszystkim szybko reagować. Musicie zacząć szybko działać! U mnie w przypadku wypadających włosów bardzo dobrze sprawdził się szampon wzmacniający marki Klorane. Uważam, że daje naprawdę świetne efekty. W swoim składzie ma wiele składników pochodzenia roślinnego, co dla mnie również jest ważne.

Odnośnik do komentarza

Ciężko czasem ujarzmić moje kręcone włosy, dlatego zawsze potrzebują one odpowiednich kosmetyków. Jakiś czas temu bardzo polubiłam się z marką Inoar. Mają taką serię Divine Curls skierowaną właśnie do takich włosów, jak moje. Najbardziej podoba mi się to, że moje włosy są nawilżone, ale nie obciążone, zredukowane jest puszenie i łatwo można je rozczesać.

Odnośnik do komentarza
Gość Zyta G.
W dniu 18.02.2022 o 06:01, Gość Zasadka napisał:

dla lepszej regeneracji polecam Merz Special Dragees. Znakomicie wspomaga włosa

polecam również. Od 4 miesięcy zażywam regularnie i widać poprawę

Odnośnik do komentarza

A co sądzicie przykładowo o dopinaniu włosów?  Bo mnie się wydaje, że warto  od czasu do czasu, coś zrobić dla swojej urody. A przykładowo tutaj  https://remy-hair.pl można znaleźć włosy dopinane różnymi sposobami i są one całkowicie naturalne. Także praktycznie wszystko możecie z nimi robić...

Odnośnik do komentarza

Według mnie jeśli zabieracie się za poszukiwania profesjonalnej pomocy i jednocześnie jakości w zakresie wyboru odpowiednich kosmetyków do odbudowy włosów i ich trwałości to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę marki Phyto, dlatego zajrzyj na  https://byhealth.pl/phyto gdzie świetnych zestawień zdecydowanie nie brakuje i dopasowanych opcji w zależności od tego z jakimi problemami włosów musicie sobie poradzić. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość JuliaSz napisał:

Według mnie jeśli zabieracie się za poszukiwania profesjonalnej pomocy i jednocześnie jakości w zakresie wyboru odpowiednich kosmetyków do odbudowy włosów i ich trwałości to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę marki Phyto, dlatego zajrzyj na  https://byhealth.pl/phyto gdzie świetnych zestawień zdecydowanie nie brakuje i dopasowanych opcji w zależności od tego z jakimi problemami włosów musicie sobie poradzić. Pozdrawiam ?

Powiedz mi proszę a czy te kosmetyki są produkowane w Polsce?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...