Skocz do zawartości
Forum

Trener personalny


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Długo szukałam profesjonalnego trenera personalnego. Mogę z czystym sumieniem napisać, że trener firmy Max Progress spełnił wszystkie moje oczekiwania, zmotywował mnie do pracy i ułożył sensowny plan treningowy. Polecam dziewczyny! :) 

Odnośnik do komentarza

Do wyboru jest wielu trenerów personalnych i instruktorów fitness. Prawdziwy trener to taki, który nie da Ci jednej diety albo powie, ze takie czy inne ćwiczenia są najlepsze. Bo wszystko to zależy od wielu czynników i indywidualnych predyspozycji. Takie właśnie podejście do podopiecznych mam ja czyli Wiktoria - Trener personalny Bydgoszcz. Zanim przeprowadzę pierwszy trening, spotykam się aby omówić najważniejsze rzeczy, a przed ułożeniem diety obliczam zapotrzebowanie energetyczne, nie daje gotowca ściągniętego z internetu, ale bazuje na moim doświadczeniu, o tym więcej na mojej stronie internetowej wiktoria.fit

metamorfoza sylwetki bydgoszcz.webp

Odnośnik do komentarza

Jak zostać trenerem personalnym? Ośrodki szkoleniowe zazwyczaj wymagają jedynie informacji o zdolności do udziału w kursie (czyli braku przeciwwskazań lekarskich) oraz posiadania ważnego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wiele ciekawych informacji znalazłam również w tym artykule https://piotrpardus.pl/blog/trening/jak-zostac-trenerem-personalnym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...